• Неодамнешно
3M (18696) Наежвам Диск Комплет 982BS, 2 во [Сте купување на Мин цел количество што е 5 Пакети]

3M (18696) Наежвам Диск Комплет 982BS, 2 во [Сте купување на Мин цел количество што е 5 Пакети]

Buyers rating:
DEN 9503.76

Количина на стоки

Нашите 3 M(TM) Roloc(TM) Наежвам Диск Комплет 982 BS е воведен пакет исполнет со Roloc Наежвам Дискови и придружни носителот подлога, која им овозможува на корисниците економично решение за обидот повеќе дискови и наоѓање на правото одделение за нивната специфична апликација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3M Roloc Наежвам Диск Комплет 982BS, 2 во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3M Roloc Наежвам Диск Комплет 982BS, 2 во

Лиен, абразивни исполнет влакната лента, deburr, мешавина, заврши, полски, чисти, и отстранување на облоги.К

DEN 8437.20