• Неодамнешно
MOONQING Дијамант Висока Пета Pendant Копче Синџир Креативни Pendant Торба Pendant Симпатична Копче Синџир,1#

MOONQING Дијамант Висока Пета Pendant Копче Синџир Креативни Pendant Торба Pendant Симпатична Копче Синџир,1

Buyers rating:
DEN 103.20

Количина на стоки

Додадете специјални подароци за вашите најблиски или убави работи преку нашите keychain да дополнуваат вашиот личен стил.Изгледа фанки и забава, врвен тактилни сетилниот инпут и удобност!Користете го овој премиум keychain да ги импресионира сите околу вас и да се направи добар разговор или голем дар.Мисли за изгледот на вашиот љубовник лице кога тој (таа)се отвори пакетот и да се најде неговата(нејзината)нови омилени Pendant!овие зборови ќе ги инспирира вашиот љубовник за иднината.Ова е одличен начин да ја искажете вашата љубов кон вашиот љубовник.Лично присутни.Оваа pendant е одличен подарок идеја за родендени или за некоја посебна прилика.Погодни за Парови , совршен избор за вашиот живот, особено за партија,Како Денот на Вљубените Подароци , свадба и сл.Стилски и класичен изглед, мода и исклучителна.Опис на производот : nn Product материјал : алуминиумn Size : големината е околу 11*4*4cm и грешка е околу 0.5 cm.n Feature : n Lightweight, преносни, стилски, Идеја, приврзоци се декорирани за вашиот копчињата, мобилни телефони, паричници, автомобили или други возбудливи објекти.n A магичен tidbits, тие се многу светли, што го прави наоѓање на копчињата полесно.n The посебен дизајн го прави овој проект совршен подарок за домот на жените.Прегратка на креативните pendant keychain, на антички дух и симпатична темперамент.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

BOWERY РИДОТ Marquis Цреша Накит Armoire
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BOWERY РИДОТ Marquis Цреша Накит Armoire

Armoire накит кутија карактеристики цврсто дрво конструкција со цреша дрво.Потресени Цреша заврши со црна

DEN 12662.64
Умот на Читателот Тенок Заклучување Накит Кабинет, Врата-Монтирани, Сомот Наредени, Складирање за Ѓердани, Часовници,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Умот на Читателот Тенок Заклучување Накит Кабинет, Врата-Монтирани, Сомот Наредени, Складирање за Ѓердани, Часовници,

ПОГОЛЕМ ОД ВНАТРЕ Ова тенок накит организатор е доволно голем да се одржи проширена колекција во рамки�

DEN 959.76