• Неодамнешно
Накит Носител на Златен Лист Фах Уникатен Дизајн Сјајна Површина Широка Примена за Дома за Статистика за Контра

Накит Носител на Златен Лист Фах Уникатен Дизајн Сјајна Површина Широка Примена за Дома за Статистика за Контра

Buyers rating:
DEN 974.40

Количина на стоки

Цинк Легура : Овој накит послужавник е изработен од премиум цинк легура материјал и electroplating процес, кој е издржлив и fadeless.Широка Примена : Овој накит лента е погоден за сите видови на накит.Исто така, добро е да се стави вашите очила за кога ќе одите во кревет.Домот Swan : Овој накит фах усвојува домот лебед и златен лист форма дизајн, многу погодна за трпезариска маса или шалтер.Сјајна Површина : Овој накит фах донесува казна позлата која има едноставни линии и сјајна површина, и тоа никогаш нема да згаснат.Идеален Подарок : .Функција : 1. Домот Swan : Овој накит фах усвојува домот лебед и златен лист форма дизајн, многу погодна за трпезариска маса или шалтер.2. Сјајна Површина : Овој накит фах донесува казна позлата која има едноставни линии и сјајна површина, и тоа никогаш нема да згаснат.3. Цинк Легура : Овој накит послужавник е изработен од премиум цинк легура материјал и electroplating процес, кој е издржлив и fadeless.4. Широка Примена : Овој накит лента е погоден за сите видови на накит.Исто така, добро е да се стави вашите очила за кога ќе одите во кревет.5. Идеален Подарок : Овој накит лента со парична казна изработка е идеална и исклучителен подарок за пријателите, семејството и housewarming, итн.Спецификација : Предмет Тип : Накит Tray Material : Цинк Alloy Use : Погоден за Табела Декорација, Housewarming Подароци, Etc Product Големина : Прибл. 14.8 x 13 x 11cm / 5.83 x 5.12 x 4.33 во (прирачник за Мерење, Мала Грешка Може да Постои) Пакет Листа : 1 x Jewelry Послужавник.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Jewelry Tray
Material:
Zinc Alloy
Use:
Suitable for Table Decoration, Housewarming Gifts, Etc
Product Size:
Approx. 14.8 x 13 x 11cm / 5.83 x 5.12 x 4.33in (manual Measurement, Slight Error May Exist)
Package List:
1 xJewelry Tray :

Купувачи како што сакаат

Цвеќиња Шема Практични Микрофибер Кожа Складирање Послужавник-Канцеларија Биро Фах Ноќни Caddy Чување на Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Цвеќиња Шема Практични Микрофибер Кожа Складирање Послужавник-Канцеларија Биро Фах Ноќни Caddy Чување на Организаторот

Квалитетни Материјали : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, издржливи.Answer : ___________________________ Note : не измијте го, избрише

DEN 311.76
Бања Кујна, Салон, Суета Фах Накит Јадење Прстен Носителот Козметички Организатор Шарени Виножито Љубов Срцето
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Кујна, Салон, Суета Фах Накит Јадење Прстен Носителот Козметички Организатор Шарени Виножито Љубов Срцето

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

DEN 1903.20
Ајкула Сликарство Рамен Складирање Фах Сад Биро Организатор Накит Копче Паричникот Телефон Edc Фах Божиќ Подароци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ајкула Сликарство Рамен Складирање Фах Сад Биро Организатор Накит Копче Паричникот Телефон Edc Фах Божиќ Подароци

▶ГОЛЕМИНА : Расплетува 16x16cm / 20.5x20.5cm(6.3x6.3во / 8x8in), Fold 11.5x11.5x3cm / 14.5x14.5x3cm (4.5x4.5in / 5.7x5.7in) ▶МАТЕРИЈАЛ : СТП Кожа и

DEN 559.20
Божиќ Модел Практични Микрофибер Кожа Складирање Послужавник-Канцеларија Биро Фах Ноќни Caddy Чување на Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Модел Практични Микрофибер Кожа Складирање Послужавник-Канцеларија Биро Фах Ноќни Caddy Чување на Организаторот

Квалитетни Материјали : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, издржливи.Answer : ___________________________ Note : не измијте го, избрише

DEN 311.76
Роденденски Подароци За Жените Прстен Сад Керамичка Накит Плоча Денот На Благодарноста Божиќ Валентин За Мајка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Роденденски Подароци За Жените Прстен Сад Керамичка Накит Плоча Денот На Благодарноста Божиќ Валентин За Мајка

Овој накит сад е совршен за држење на неколку прстени или ѓердани или нараквици.Специјално дизајнирани

DEN 2272.80
Темната Шума со Портокалова Сонце Практични Микрофибер Кожа Складирање Послужавник-Канцеларија Биро Фах Ноќни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Темната Шума со Портокалова Сонце Практични Микрофибер Кожа Складирање Послужавник-Канцеларија Биро Фах Ноќни

Квалитетни Материјали : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, издржливи.Answer : ___________________________ Note : не измијте го, избрише

DEN 311.76