• Неодамнешно
PGCLSJB Накит Послужавник, Керамички Прстен Фах Носителот Мали Накит Фах Декорација Фах Бања Облекување Маса Кујнски Мијалник Фах Складирање Кутија со Златен Раб, за ?

PGCLSJB Накит Послужавник, Керамички Прстен Фах Носителот Мали Накит Фах Декорација Фах Бања Облекување Маса

Buyers rating:
DEN 2095.20

Количина на стоки

Убава накит плоча за вашиот ѓердан, обетки, прстени и повеќе.Може да се даде на вашиот близок пријател или семејството како housewarming подарок.Тие ќе го тоа.Можете исто така да го користите овој послужавник да се одржи вашата омилена храна, како што се овошје, десерти, колачи, суши итн.направени од високо - класа керамички, отпорни на високи и ниски температури, цврсти и издржливи, и.Школка - во облик на дизајн, едноставен и убава, има high - end атмосфера.Description This е убава и практична школка форма за складирање послужавник, таа може да се користи во затворени простории или на отворено за да биде декорација или за складирање послужавник, може да се стави вашите малку предмети на тоа за складирање.Тоа, исто така, може да биде исклучителна декорација во вашата соба.Карактеристики - Боја : Бела - Материјал : Керамички whiteware - направен од високо - класа керамички, отпорни на високи и ниски температури, цврсти и издржливи, и.- Школка - во облик на дизајн, едноставен и убава, има high - end атмосфера.- Убава накит плоча за вашиот ѓердан, обетки, прстени и повеќе.- Можете исто така да го користите овој послужавник да се одржи вашата омилена храна, како што се овошје, десерти, колачи, суши итн. Може да се даде на вашиот близок пријател или семејството како housewarming подарок.Тие ќе го тоа.Пакет Including1 x складирање послужавник.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Накит Јадење Прстен Носителот Trinket Фах Организатор Дома Декор Сад за Роденден, Свадба Ден на Мајката Симпатична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Накит Јадење Прстен Носителот Trinket Фах Организатор Дома Декор Сад за Роденден, Свадба Ден на Мајката Симпатична

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

DEN 2136.00
Симпатична Цртан Филм Лимони И Сендвич Камериер Фах Десктоп Чување На Организаторот За Клучеви, Телефон, Паричник,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Цртан Филм Лимони И Сендвич Камериер Фах Десктоп Чување На Организаторот За Клучеви, Телефон, Паричник,

▶ГОЛЕМИНА : Расплетува 16x16cm / 20.5x20.5cm(6.3x6.3во / 8x8in), Fold 11.5x11.5x3cm / 14.5x14.5x3cm (4.5x4.5in / 5.7x5.7in) ▶МАТЕРИЈАЛ : СТП Кожа и

DEN 263.76
Роденденски Подароци За Жените Прстен Сад Керамичка Накит Плоча Денот На Благодарноста Божиќ Валентин За Мајка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Роденденски Подароци За Жените Прстен Сад Керамичка Накит Плоча Денот На Благодарноста Божиќ Валентин За Мајка

Овој накит сад е совршен за држење на неколку прстени или ѓердани или нараквици.Специјално дизајнирани

DEN 2272.80
Апстракт Транспарентен Жолти Лисја Практични Микрофибер Кожа Складирање Послужавник-Канцеларија Биро Фах Ноќни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Апстракт Транспарентен Жолти Лисја Практични Микрофибер Кожа Складирање Послужавник-Канцеларија Биро Фах Ноќни

Квалитетни Материјали : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, издржливи.Answer : ___________________________ Note : не измијте го, избрише

DEN 311.76