• Неодамнешно
Batino 1 Сет 4PCS Ткаени Пена Плоча рачно изработени Материјал Хривнија Ѓердан Loom Ткаени Диск

Batino 1 Сет 4PCS Ткаени Пена Плоча рачно изработени Материјал Хривнија Ѓердан Loom Ткаени Диск

Buyers rating:
DEN 158.16

Количина на стоки

Голем : Тркалезна плоча : 150mm/5.90 инчен 150mm x/5.90 инчен, Плоштадот плоча : 150mm/5.90 инчен 150mm x/5.90 инч.Мала : Тркалезна плоча : 100mm/3.93 инчен x 100mm/3.93 инчен, Плоштадот плоча : 100mm/3.93 инчен x 100mm/3.93 инч.Ова е алатка да им помогне на хривнија уредување.Лесен за употреба.Дури и почетниците може да се направи уредни и убава нараквица.Направени од пена материјал, отпорен на солена вода, масло, киселина, алкално и други хемиска корозија.Пакетот Вклучува : Една голема и една мала плоштадот плетенка плоча Една голема и една мали кружни плетенка диск.Дискот собата е многу добар плетење алатка за ткаење јаже, и тоа е многу едноставен за употреба.Направени од пена материјал, отпорен на солена вода, масло, киселина, алкално и други хемиска корозија.Многу погоден за правење белегзии, ѓердани, ремени, мобилен телефон slings, рака ремени, итн.Спецификација : Големи : Тркалезна плоча 150mm/5.90 инчен 150mm x/5.90 инчен, Плоштадот плоча 150mm/5.90 инчен 150mm x/5.90 инчен Мали : Тркалезна плоча 100mm/3.93 инчен x 100mm/3.93 инчен, Плоштадот плоча 100mm/3.93 инчен x 100mm/3.93 инчен Тежина : 40 грама Боја : Бела Пакет Содржина : Една голема и една мала плоштадот плетенка плоча Една голема и една мали кружни плетенка диск Забелешка : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm. 2. Поради различна осветленост и прилагодувања за екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.Ви благодариме за разбирањето!.

Карактеристики на стоката

Large:
Round plate 150mm/5.90inch x 150mm/5.90inch, :
Square plate 150mm/5.90inch x 150mm/5.90inch :
Small:
Round plate 100mm/3.93inch x 100mm/3.93inch, :
Square plate 100mm/3.93inch x 100mm/3.93inch :
Weight:
40 grams
Color:
White
Package Contents :
One large and one small square braided plate :
One large and one small circular braided disc :
Note:
1. Due to manual measurement, please allow an error of 1-3cm. :
2. Due to different lighting and screen settings, the color of the item may be slightly different from the picture. Thank you for your understanding! :

Купувачи како што сакаат

На Мојата Баба, велејќи Керамички Прстен Јадење Декоративни Накит Послужавник за Бабата, Уникатен Бабата Роденден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

На Мојата Баба, велејќи Керамички Прстен Јадење Декоративни Накит Послужавник за Бабата, Уникатен Бабата Роденден

Декоративни Прстен јадење : Направена од одличен квалитет глазирани керамички, Добро спакувани со пода

DEN 335.76