• Неодамнешно
Адвокатско Камериер Фах Салон Организатор Ноќната Организаторот за Mens Додатоци Jewelries

Адвокатско Камериер Фах Салон Организатор Ноќната Организаторот за Mens Додатоци Jewelries

Buyers rating:
DEN 796.80

Количина на стоки

СОВРШЕН НОЌНИ ПРИДРУЖНИК : Не сакам да го правам шири сите крстот ноќната?Чувајте ги вашите работи од паѓање на земјата?Тепачка во потрага по нешта наутро?Оваа камериер фах организатор ќе биде catchall решение за вас.Еден криви оддел за монети, еден затворен оддел совршен за очила за сонце, еден отворен простор идеален за паричникот и близнаци мали прегради за мобилни телефони.Оваа камериер фах ќе работи одлично за организирање на објекти во близина на креветот.ДИМЕНЗИЈА : 10.2"Lx7.4"Dx2.2"H, совршена големина за ноќната организирање.Оваа мажите камериер организаторот ќе ги задржи вашите важни работи, како што се мобилни телефони, паричник, копчиња, очила организирани на едно место.Екслузивно за КВАЛИТЕТ : Направени од квалитетни faux кожа, добро направено шевовите, префинет ентериер, ова добро направен салон лента е здрав како и елегантен.ЕЛЕГАНТЕН МОДЕРЕН ИЗГЛЕД : Со класичен кафеава боја и елегантни deisgn, ова edc фах ќе изгледа чисто и стилски на страна на маса, ноќната, салон врвот, канцеларија биро.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Вашиот маж во вашиот живот нема да биде посреќен кога се прима како убав подарок за Денот на Вљубените, Божик, Нова Година, за Роденден, Годишнина и така натаму.Маж има навика да доаѓаат дома, и празнење од своите џебови целата куќа?Поминуваат 10 минути пребарува станот пред тој треба да ја напушти?Оваа BEWISHOME Камериер Фах ќе биде многу елегантно решение, со доволно прегради за џеб предмети преземање надвор, на крајот од денот, како на пример, телефони, очила, паричник, види, монети, клучеви, jewelries, итн.Чувајте ги овие секојдневно носат предмети, сите заедно на едно место (ноќната, соба вратата, салон врвот, или од страна на маса..), нема повеќе слободен контра врвот, нема повеќе да се губи копчиња, нема повеќе лов во утринските часови, помалку фрустрација.Убав изглед, издржливи материјали, вашиот сопруг или вашето момче пријател ќе љубовта овој дар.Спецификации : -Производ Димензии : 10.2"Lx7.4"Dx2.2"H Пакет Содржина : - 1 x Камериер Фах 100% ЕФИКАСЕН СЕРВИС и ГАРАНЦИЈА : Ние и ветуваме да нудат 100% задоволството на нашите клиенти.Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот до сте задоволни.Ние или ќе го замени или рефундирање на вашите пари, вашите избор!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Накит Стојат Организатор Дрвени Хривнија Држач Дрво Гранки Форма Копче за Цврсто Дрво Клуч за Чување на Послужавник,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Накит Стојат Организатор Дрвени Хривнија Држач Дрво Гранки Форма Копче за Цврсто Дрво Клуч за Чување на Послужавник,

【Дрво Гранки Дизајн】Кој дрво гранки дизајни, овој накит решетката е уникатна и привлечна.Визуелно се п

DEN 1333.92
Trinket Јадења за Накит Жените Наставник Роденден на Божиќ Подарок Накит Послужавник за Прстени, Ѓердани Нараквици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Trinket Јадења за Накит Жените Наставник Роденден на Божиќ Подарок Накит Послужавник за Прстени, Ѓердани Нараквици

Trinket јадења подарок за учител, пријател, мајка, ќерка, сестра, керамички сад trinket фах емајлот "Никогаш не з

DEN 335.28
На Мојата Баба, велејќи Керамички Прстен Јадење Декоративни Накит Послужавник за Бабата, Уникатен Бабата Роденден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

На Мојата Баба, велејќи Керамички Прстен Јадење Декоративни Накит Послужавник за Бабата, Уникатен Бабата Роденден

Декоративни Прстен јадење : Направена од одличен квалитет глазирани керамички, Добро спакувани со пода

DEN 335.76
JEWE Сомот Сива Носење со Стаклен Капак Накит Прстен Екранот Кутија Фах Носителот Складирање Кутија Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JEWE Сомот Сива Носење со Стаклен Капак Накит Прстен Екранот Кутија Фах Носителот Складирање Кутија Организатор

1 Овој накит фах пердуви чисто стакло капак што ви овозможува да најдете накит сакате на прв поглед, доде

DEN 1224.00