• Неодамнешно
PuTwo Пакет - Декоративен Послужавник и Накит Организатор

PuTwo Пакет - Декоративен Послужавник и Накит Организатор

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Декоративен послужавник и накит организаторот.МАТЕРИЈАЛ : Pu Two накит организатор бања складирање прстен носителот суета фах накит носителот бања фах earring носителот накит складирање декоративни коцки парфем организатор накит послужавник, направени од electroplated нерѓосувачки челик со мека месинг заврши, кој е сјајна, без мирис и антиоксиданс, тоа исто така обезбедува Pu Two декоративни коцки шминка фах организатор фах биро организатор фах накит плоча висока температура отпор и издржливи во употреба.ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА : Накит фах накит организатор бања складирање прстен носителот суета фах накит носителот на парфеми се прикаже бања фах рака крпа стојат earring носителот накит складирање декоративни коцки парфем организатор со минималистички Скандинавските стил, чисти линии, огледало полирање процес, едноставен, но убава форма, сите овие заедно се создаде исклучителна изработка.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Декоративен послужавник и накит организаторот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Накит Носителот на Организаторот, Накит Дрво Стои Организатор Earring Ѓердан Екранот Рек Прстен Види Послужавник,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Накит Носителот на Организаторот, Накит Дрво Стои Организатор Earring Ѓердан Екранот Рек Прстен Види Послужавник,

Пластика.Премиум Квалитет : накит носителот организатор е направен од висококвалитетна ABS пластика, мат

DEN 335.76
JEWE Сомот Сива Носење со Стаклен Капак Накит Прстен Екранот Кутија Фах Носителот Складирање Кутија Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JEWE Сомот Сива Носење со Стаклен Капак Накит Прстен Екранот Кутија Фах Носителот Складирање Кутија Организатор

1 Овој накит фах пердуви чисто стакло капак што ви овозможува да најдете накит сакате на прв поглед, доде

DEN 1224.00