• Неодамнешно
F Fityle Посебни Стакло Накит Екранот Лента, Шминка Складирање Кутија S/M/L 3 Size - L

F Fityle Посебни Стакло Накит Екранот Лента, Шминка Складирање Кутија S/M/L 3 Size - L

Buyers rating:
DEN 743.76

Количина на стоки

* Исклучителен, специјални, елегантен, делукс. * Одличен избор за вас. * Повеќенаменски : Погоден за накит екранот, козметички организатор, десерт послужавник, може да се користи на влез начин на маса, исто така, може да биде одличен подарок. * Изработени од месинг и стакло, јасна, цврста, премиум, издржливи. * Корисна, практична.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Исклучителна, посебни, домот, делукс. - Изработени од месинг и стакло, јасна, цврста, премиум, издржливи. - Повеќенаменски : Погоден за накит екранот, козметички организатор, десерт послужавник, може да се користи на влез начин на маса, исто така, може да биде одличен подарок. - Корисна, практична. - Одличен избор за вас.Спецификација : - Материјал : Стакло, Месинг - Боја : Како на сликата прикажана - S Големина(L*W*H) : Прибл. 20x14x3.5cm/7.87x5.51x1.38inch - M Големина(L*W*H) : Прибл. 25x18x4.5cm/9.84x7.09x1.77inch - L Големина(L*W*H) : Прибл. 30x20x5.5cm/11.81x7.87x2.17inch Package Вклучува : 1 Парче Tray Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од големината погоре.Поради светлосни ефекти, monitor settings, итн.Може да има и некои мала разлика во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Женска јас не можам Да ги Задржи Смирени Мајка на Невестата Ситните Фах | Сет од 2 Прстен Јадење Накит Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Женска јас не можам Да ги Задржи Смирени Мајка на Невестата Ситните Фах | Сет од 2 Прстен Јадење Накит Носителот

ЛАСЕРСКО Гравирање НАМЕСТЕТЕ го НА 2 ангажман прстен носителот на невестата да биде, помогне да ја пока�

DEN 670.80
Trinket Јадења за Накит Жените Наставник Роденден на Божиќ Подарок Накит Послужавник за Прстени, Ѓердани Нараквици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Trinket Јадења за Накит Жените Наставник Роденден на Божиќ Подарок Накит Послужавник за Прстени, Ѓердани Нараквици

Trinket јадења подарок за учител, пријател, мајка, ќерка, сестра, керамички сад trinket фах емајлот "Никогаш не з

DEN 335.28
Еднаш одамна Имаше Една Девојка која Сакаше Кучињата Кози Т-Маица Ситните Фах 7 Icnh Прстен Јадење Накит Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Еднаш одамна Имаше Една Девојка која Сакаше Кучињата Кози Т-Маица Ситните Фах 7 Icnh Прстен Јадење Накит Носителот

СОВРШЕН ПОДАРОК ангажирање прстен носителот на невестата да биде, помогне да ја покаже нејзината нова b

DEN 467.76
JEWE Сомот Сива Носење со Стаклен Капак Накит Прстен Екранот Кутија Фах Носителот Складирање Кутија Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JEWE Сомот Сива Носење со Стаклен Капак Накит Прстен Екранот Кутија Фах Носителот Складирање Кутија Организатор

1 Овој накит фах пердуви чисто стакло капак што ви овозможува да најдете накит сакате на прв поглед, доде

DEN 1224.00