• Неодамнешно
Накит Носителот на Организаторот, Накит Дрво Стои Организатор Earring Ѓердан Екранот Рек Прстен Види Послужавник, Козметички Складирање Организатор Кутија за Кармин?

Накит Носителот на Организаторот, Накит Дрво Стои Организатор Earring Ѓердан Екранот Рек Прстен Види Послужавник,

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Пластика.Премиум Квалитет : накит носителот организатор е направен од високо-квалитетна ABS пластика, материјал, силна, еко-пријателски, мирис-бесплатно, и издржливи.Многу лесно да се чисти со избрише.Повеќе за Складирање : Накит дрво гранки стојат дизајн за бесење прстени, нараквици, ѓердани.Горниот и долниот бела лента за прикажување на часовници, кармин, earring, косата врски, итн.Складирање кутија со dustproof капак држи вашата козметика уредни и чисти.Монтажни Складирање Кутија : дрвото управување и складирање кутија се отстранува и простор за заштеда.Складирање кутија со капак е dustproof и водоотпорен, спречување на вашиот накит и козметика од ' рѓа и гребнатини.Голем капацитет кутија големина : 4.7"*4.7"*3".Креативен Дизајн : Декоративни накит закачалка екранот елегантно дизајниран да изгледа како дрво гранки, одржување на вашиот накит организиран и метежот-слободни.Накит дрво висина : 6.8".Febou се обврзува да обезбеди супериорна клиент искуство.Ве молиме не двоумете се да контактирате ако било какви прашања, ние ви нудиме 30 Дена за враќање на Пари Услуга во случај на било какви проблеми.Febou Накит Дрво Складирање Кутија : - Висок квалитет за издржливи и долготрајни употреба, супер лесно да се чисти. - Мулти-функција селекции, комбинација на накит организатор на носителот и козметички складирање кутија, одговара на вашите потреби на пригоден начин. - Накит дрво решетката и Анти-Прашина складирање кутија се монтажни, лесно да се соберат. - Совршено продавница или да се прикажат сите накит и други мали додатоци како вашите желби. - Складирање кутија со капак, одлична прашина кутија за чување памук влошки, кармин, итн.- Накит Дрво гранки се совршени за задржување на ѓердани, белегзии, прстени, косата врски, итн. - На дното на садот може да се користи за чување на прстени, нараквици, ѓердани и други предмети.Материјал : АБС Боја : Облачно Бела (светло сива) Големина : Прибл.4.7* 7.9* 7 инч (L*W*H) / 12 * 20 * 17.8 cm Пакет се Вклучени : 1 x Febou Накит Дрво Стои Организатор Складирање Кутија.Забелешка : За накит како ѓердани и прстени на сликата не е вклучена, само што овој складирање кутија Febou е посветена на обезбедување на најдобри услуги на клиентите е можно.Ние Нудиме 30 Дена за враќање на Пари Услуга за овој производ во случај на било какви проблеми.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Накит Стојат Организатор Дрвени Хривнија Држач Дрво Гранки Форма Копче за Цврсто Дрво Клуч за Чување на Послужавник,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Накит Стојат Организатор Дрвени Хривнија Држач Дрво Гранки Форма Копче за Цврсто Дрво Клуч за Чување на Послужавник,

【Дрво Гранки Дизајн】Кој дрво гранки дизајни, овој накит решетката е уникатна и привлечна.Визуелно се п

DEN 1333.92
Пријателство Подароци Керамички Прстен Јадење - Пријателство Накит Јадење, Пријатели Trinket за Роденден Подароци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пријателство Подароци Керамички Прстен Јадење - Пријателство Накит Јадење, Пријатели Trinket за Роденден Подароци

【Големина / Материјал】4.72"L x 4.72"W x 0.79 H, ова пријателство накит јадење направена од квалитетот глазирани �

DEN 383.28
Камериер Фах Кожа Камериер Прстен Накит Организатор Генерал Кутија Мали Патување Додатоци за Складирање Послужавник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Камериер Фах Кожа Камериер Прстен Накит Организатор Генерал Кутија Мали Патување Додатоци за Складирање Послужавник

Издржливи и Здрав : На Кожа лента со надворешноста еколошки Микрофибер Кожа и 300 Dpvc,лесно е да се чисти,са

DEN 727.20
Женска јас не можам Да ги Задржи Смирени Мајка на Невестата Ситните Фах | Сет од 2 Прстен Јадење Накит Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Женска јас не можам Да ги Задржи Смирени Мајка на Невестата Ситните Фах | Сет од 2 Прстен Јадење Накит Носителот

ЛАСЕРСКО Гравирање НАМЕСТЕТЕ го НА 2 ангажман прстен носителот на невестата да биде, помогне да ја пока�

DEN 670.80
Смешни Здравствена Заштита во Пензија медицинска Сестра Пензионирање медицинска Сестра Редовни Само Посреќни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Смешни Здравствена Заштита во Пензија медицинска Сестра Пензионирање медицинска Сестра Редовни Само Посреќни

ЛАСЕРСКО Гравирање НАМЕСТЕТЕ го НА 2 ангажман прстен носителот на невестата да биде, помогне да ја пока�

DEN 864.00
Жените Девојки Кожа Плоштадот Јадење Trinket Плоча Накит Послужавник, Божиќ Имела Растенијата Мајки Ден Роденденски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жените Девојки Кожа Плоштадот Јадење Trinket Плоча Накит Послужавник, Божиќ Имела Растенијата Мајки Ден Роденденски

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

DEN 300.00
Еднаш одамна Имаше Една Девојка која Сакаше Кучињата Кози Т-Маица Ситните Фах 7 Icnh Прстен Јадење Накит Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Еднаш одамна Имаше Една Девојка која Сакаше Кучињата Кози Т-Маица Ситните Фах 7 Icnh Прстен Јадење Накит Носителот

СОВРШЕН ПОДАРОК ангажирање прстен носителот на невестата да биде, помогне да ја покаже нејзината нова b

DEN 467.76
JEWE Сомот Сива Носење со Стаклен Капак Накит Прстен Екранот Кутија Фах Носителот Складирање Кутија Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JEWE Сомот Сива Носење со Стаклен Капак Накит Прстен Екранот Кутија Фах Носителот Складирање Кутија Организатор

1 Овој накит фах пердуви чисто стакло капак што ви овозможува да најдете накит сакате на прв поглед, доде

DEN 1224.00
Смешни Бабата Исхрана Факти Цитат Керамички Прстен Јадење Декоративни Плоча Накит Trinket Послужавник за Бабата,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Смешни Бабата Исхрана Факти Цитат Керамички Прстен Јадење Декоративни Плоча Накит Trinket Послужавник за Бабата,

Декоративни Прстен јадење : Направена од одличен квалитет глазирани керамички, Добро спакувани со пода�

DEN 335.76