• Неодамнешно
Алое Прстен Носителот Прстен Јадење: Керамички Кактус Накит Носителот Trinket Послужавник за Прстени, Обетки Ѓердан Организатор Роденден на Божиќ Подароци

Алое Прстен Носителот Прстен Јадење: Керамички Кактус Накит Носителот Trinket Послужавник за Прстени, Обетки

Buyers rating:
DEN 710.16

Количина на стоки

ВИСОКО - КВАЛИТЕТНИ КЕРАМИЧКИ& ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : високо - отпуштен Керамички Кактус Прстен Носителот доаѓа безбедно спакувани во убав бел компактна кутија.Со елегантно дизајниран зелена Кактус форма и елегантна бела чинија, совршен елегантен прилог на секоја колекција накит.РАЗНИ УПОТРЕБА : Одличен за чување на накит како што се Обетки, Свадба Прстени, Дијамантски Прстени& Ангажирање Прстени на кактус е произлегува или чинија.Тоа исто така може да послужи како складирање фах/ сад за промена, куќата клучеви и други мали предмети.Мора да имаат накит/ прстен организатор!.СОВРШЕН ПОДАРОК ИЛИ ДЕКОРАЦИЈА : A thoughtful подарок за Свадба Годишнина, Денот на Вљубените, Деверуша/ Булчински Партија, birthday (Роденден), Божиќ/ Божиќ или било која друга посебна прилика.Совршен за Жените, Сопруга, Невестата, Свршеница, Девојка, Мајка, Баба, Ќерка ми, Тетка, Внука, Пријател или Уметност Љубовник.КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : На Декоративни Керамички Кактус Прстен Носителот/ Сад е совршена големина за прстени, обетки, ѓердани, нараквици и часовници.Практична големината на Кактус Прстен Јадење ме прави одличен додаток во куќата и заштита на вашиот накит додека работите, спиење или готви.Исто така, може да биде земена на движење за кога ќе се патува!.НАПРАВЕНИ ОД ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ, дизајниран со убава форма, која е погодна за чување на накит прстени.Креативните и убава алое форма, да се осигура нејзината популарност и practicability.совршен подарок за жени на свадба, роденден, годишнина, Мајки Ден и прекрасен домашна декорација.Опис на Овој производ е направен од премиум материјалот, дизајниран со убава форма, која е погодна за чување на накит прстени.Креативните и убава алое форма, да се осигура нејзината популарност и practicability.совршен подарок за жени на свадба, роденден, годишнина, Мајка' s Day и згодна домашна декорација.Карактеристики - Боја : Зелена.- Материјал : Керамички.- Големина на : 14. 50 X14. 50 X8. 00cm 5. 70 X5. 70 X3. 14inch - Совршен за чување и прикажување на вашиот омилен накит, нараквици, брошеви, итн.- Направени од високо - квалитетни керамички материјал, издржлив и безбедно за долго време се користи.- Парична казна изработка и прекрасен изглед се обезбеди нејзината популарност и practicability.- Изгледа голема во Домот, Спална соба, Ноќната, Салон, Дневна Соба, Купатило, Кујна, Мијалник или Канцеларија Биро.Проверете нашата Слон и Мачка Прстен Јадења, како и!Тие се направи за голема.Пакет Вклучувајќи 1 x Накит Екранот Лента.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ајкула Сликарство Рамен Складирање Фах Сад Биро Организатор Накит Копче Паричникот Телефон Edc Фах Божиќ Подароци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ајкула Сликарство Рамен Складирање Фах Сад Биро Организатор Накит Копче Паричникот Телефон Edc Фах Божиќ Подароци

▶ГОЛЕМИНА : Расплетува 16x16cm / 20.5x20.5cm(6.3x6.3во / 8x8in), Fold 11.5x11.5x3cm / 14.5x14.5x3cm (4.5x4.5in / 5.7x5.7in) ▶МАТЕРИЈАЛ : СТП Кожа и

DEN 559.20
Накит Јадење Прстен Носителот Trinket Фах Организатор Дома Декор Сад за Роденден, Свадба Ден на Мајката Симпатична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Накит Јадење Прстен Носителот Trinket Фах Организатор Дома Декор Сад за Роденден, Свадба Ден на Мајката Симпатична

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

DEN 2136.00
Симпатична Цртан Филм Лимони И Сендвич Камериер Фах Десктоп Чување На Организаторот За Клучеви, Телефон, Паричник,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Цртан Филм Лимони И Сендвич Камериер Фах Десктоп Чување На Организаторот За Клучеви, Телефон, Паричник,

▶ГОЛЕМИНА : Расплетува 16x16cm / 20.5x20.5cm(6.3x6.3во / 8x8in), Fold 11.5x11.5x3cm / 14.5x14.5x3cm (4.5x4.5in / 5.7x5.7in) ▶МАТЕРИЈАЛ : СТП Кожа и

DEN 263.76