• Неодамнешно
Смешни Бабата Исхрана Факти Цитат Керамички Прстен Јадење Декоративни Плоча Накит Trinket Послужавник за Бабата, Единствен Значаен Бабата Подароци за Бабата ДЕН на М?

Смешни Бабата Исхрана Факти Цитат Керамички Прстен Јадење Декоративни Плоча Накит Trinket Послужавник за Бабата,

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Декоративни Прстен јадење : Направена од одличен квалитет глазирани керамички, Добро спакувани со подарок кутија.(мали ситните не се вклучени).Расположение напишано во Плоча:Посебни,Сакаше,Неизмерно,Сила,Поддршка на,Доверливи,Слатка.Совршен Подарок за жените : Одличен роденденски подароци, Божиќ подароци, годишнина подароци идеи за вашата сестра, душата сестра ми, сестра ми во законот, вашиот женски најдобри пријатели, besties, BFF, девојка, пријатели, соработници.Само искажете вашата љубов кон нив.Мерки околу : 4.3"L x 4.3"W x 0.5 Х. Совршен за канцеларија или спална соба украсување коцки, тоа е одличен начин да се прикаже и ги организирате вашите прстени, ѓердани, нараквици, белегзии, обетки и други парчиња накит без да се грижиш за губење на нив.Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви послужи wholeheartedly.Боја : Бела 1.Посебни печатени зборови и модели накит плоча прстен носител 2.Прстен јадење или прстен плоча прави голем дар за неа,birthday (Роденден), Божиќ,денот на Мајката,Свадба,Матура..Повеќе Информации за Прстен носителот МАТЕРИЈАЛ : Керамика ПРСТЕН ЈАДЕЊЕ ОБЛИК : Плоштадот ДИМЕНЗИИ : 4.3"L x 4.3"W ПАКЕТ : Исклучителна кутија за пакување ТЕЖИНА : 7.4 оз.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Небото Над Мене Земјата Зен Јога Будистичката Медитација Т-Маица Прстен Накит Фах 7 Icnh Ситните Носителот Годишнината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Небото Над Мене Земјата Зен Јога Будистичката Медитација Т-Маица Прстен Накит Фах 7 Icnh Ситните Носителот Годишнината

СОВРШЕН ПОДАРОК ангажирање прстен носителот на невестата да биде, помогне да ја покаже нејзината нова b

DEN 1320.00
Пријателство Подароци Керамички Прстен Јадење - Пријателство Накит Јадење, Пријатели Trinket за Роденден Подароци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пријателство Подароци Керамички Прстен Јадење - Пријателство Накит Јадење, Пријатели Trinket за Роденден Подароци

【Големина / Материјал】4.72"L x 4.72"W x 0.79 H, ова пријателство накит јадење направена од квалитетот глазирани �

DEN 383.28
Жените Девојки Кожа Плоштадот Јадење Trinket Плоча Накит Послужавник, Божиќ Имела Растенијата Мајки Ден Роденденски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жените Девојки Кожа Плоштадот Јадење Trinket Плоча Накит Послужавник, Божиќ Имела Растенијата Мајки Ден Роденденски

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

DEN 300.00
JEWE Сомот Сива Носење со Стаклен Капак Накит Прстен Екранот Кутија Фах Носителот Складирање Кутија Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JEWE Сомот Сива Носење со Стаклен Капак Накит Прстен Екранот Кутија Фах Носителот Складирање Кутија Организатор

1 Овој накит фах пердуви чисто стакло капак што ви овозможува да најдете накит сакате на прв поглед, доде

DEN 1224.00