• Неодамнешно
Дрвени Хексагонални Накит Екранот Лента Чување на Екранот Држачот за Прстени Ѓердан Хривнија Earring Копчиња Монети Trinket (Мал)

Дрвени Хексагонални Накит Екранот Лента Чување на Екранот Држачот за Прстени Ѓердан Хривнија Earring Копчиња

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Материјал : хексагонални екранот послужавник е изработен од природен цврсто дрво, еко-пријателски и не-токсични, издржливи и трајни.Димензии (Прибл.) : Малата големина : 11.5 x 10 x 3cm/4.5 x 4 x 1.2 инчен(L x W x H).Едноставен Дизајн : дрво лента е добро полиран, тоа може да биде обоен, обоени или украсени како што сакате.Тоа е прекрасен украс за да додадете повеќе селски чувства за вашиот простор.Широка Употреба : Дрвени геометриски лента е одлична за екранот или складирање на вашиот накит или ситните, како што се прстени, нараквица, anklelet и обетки на спалната соба или на бањата.Пакетот Вклучува : 1 x природни дрвени хексагонални накит лента (Не вклучувајќи и други предмети).Спецификација : Материјал : Дрво Боја : Природна Мали Димензии : 4.5 x 4 x 1.2 инчен Средна Големина : 5.5 x 4.8 x 1.2 инчен Карактеристики : Погоден за облекување маса, tabletop, спална соба, бања и дневната соба Не само што се прикаже прстени, обетки, necklece, нараквица, но исто така може да се одржи бонбони, монети, клучеви, камења, бисери и повеќе Совршен роденденски подарок, свадба подарок, Божиќ подарок, подарок за денот на Благодарноста, Ден на Мајката подарок за семејства или пријатели Забелешка : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

JEWE Сомот Сива Носење со Стаклен Капак Накит Прстен Екранот Кутија Фах Носителот Складирање Кутија Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JEWE Сомот Сива Носење со Стаклен Капак Накит Прстен Екранот Кутија Фах Носителот Складирање Кутија Организатор

1 Овој накит фах пердуви чисто стакло капак што ви овозможува да најдете накит сакате на прв поглед, доде

DEN 1224.00
Накит Камериер Фах Складирање Генерал Носителот Организатор СТП Кожа Монета Фах Клуч за Фах Накит Сад Кожа Послужавник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Накит Камериер Фах Складирање Генерал Носителот Организатор СТП Кожа Монета Фах Клуч за Фах Накит Сад Кожа Послужавник

Издржливи и Здрав : На Кожа лента со надворешноста еколошки Микрофибер Кожа и 300 Dpvc,лесно е да се чисти,са

DEN 1084.80
Пријателство Подароци Керамички Прстен Јадење - Пријателство Накит Јадење, Пријатели Trinket за Роденден Подароци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пријателство Подароци Керамички Прстен Јадење - Пријателство Накит Јадење, Пријатели Trinket за Роденден Подароци

【Големина / Материјал】4.72"L x 4.72"W x 0.79 H, ова пријателство накит јадење направена од квалитетот глазирани �

DEN 383.28