• Неодамнешно
Asttic Темно Зелена Пердув Накит Прстен Носителот Сад Керамичка Накит Плоча Trinket Коцки Козметика, Накит Организаторот за Задржување на Мали Jewelries Прстени, Ѓердани Обе?

Asttic Темно Зелена Пердув Накит Прстен Носителот Сад Керамичка Накит Плоча Trinket Коцки Козметика, Накит Организаторот

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

▶ Направени од премиум високо-отпуштен керамички, мазна полирање површината, не е лесно да се скрши, стилски и нежна. ▶ Големина на : 26*10*1.5 cm/36*12*1.5(должина * ширина * висина), накит лента, исто така, може да се користи како десерт јадење овошје плоча. ▶ Совршена големина & простор за заштеда на енергија керамички накит јадење може да се одржи прстени и други мали накит како ѓердани, обетки, рака синџир ,нараквици,клучеви итн. ▶ Може да се стави на накит фах стои во насекаде, особено бања, бања, спална соба. ▶ Ако имате било каков проблем во врска со накит јадење, ве молиме контактирајте не директно, ние секогаш сме тука да им помогне да се реши тоа.Дали често заборавајте каде што вашиот прстени, ѓердани или други ситните се?Во тоа време,сите што ви треба е накит плоча јадење!Име : накит plate Colour : како shown Material : ceramics Size : 26*10см , 36*12cm Weight : 450/670g Package содржина : 1* накит складирање tray Service : Ако било какви прашања или ви помага за вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и 0 неволја.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Темната Шума со Портокалова Сонце Практични Микрофибер Кожа Складирање Послужавник-Канцеларија Биро Фах Ноќни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Темната Шума со Портокалова Сонце Практични Микрофибер Кожа Складирање Послужавник-Канцеларија Биро Фах Ноќни

Квалитетни Материјали : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, издржливи.Answer : ___________________________ Note : не измијте го, избрише

DEN 311.76
Камериер Послужавник за Мажите, Ноќната Организатор, Влез Маса Организатор, Фати Сите Послужавник, Салон Организатор,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Камериер Послужавник за Мажите, Ноќната Организатор, Влез Маса Организатор, Фати Сите Послужавник, Салон Организатор,

ДОНЕСЕ ЦЕЛ ДА ХАОС – Намалување на стресот во вашиот живот за време на правењето на вашиот партнер среќ

DEN 719.76
Накит Јадење Прстен Носителот Trinket Фах Организатор Дома Декор Сад за Роденден, Свадба Ден на Мајката Симпатична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Накит Јадење Прстен Носителот Trinket Фах Организатор Дома Декор Сад за Роденден, Свадба Ден на Мајката Симпатична

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

DEN 2136.00
Симпатична Цртан Филм Лимони И Сендвич Камериер Фах Десктоп Чување На Организаторот За Клучеви, Телефон, Паричник,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Цртан Филм Лимони И Сендвич Камериер Фах Десктоп Чување На Организаторот За Клучеви, Телефон, Паричник,

▶ГОЛЕМИНА : Расплетува 16x16cm / 20.5x20.5cm(6.3x6.3во / 8x8in), Fold 11.5x11.5x3cm / 14.5x14.5x3cm (4.5x4.5in / 5.7x5.7in) ▶МАТЕРИЈАЛ : СТП Кожа и

DEN 263.76
Апстракт Транспарентен Жолти Лисја Практични Микрофибер Кожа Складирање Послужавник-Канцеларија Биро Фах Ноќни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Апстракт Транспарентен Жолти Лисја Практични Микрофибер Кожа Складирање Послужавник-Канцеларија Биро Фах Ноќни

Квалитетни Материјали : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, издржливи.Answer : ___________________________ Note : не измијте го, избрише

DEN 311.76