• Неодамнешно
Mooca Дрвени 6 Компјутери Плоштадот Risers за Прикажување Накит и Додатоци Екранот Стојат Дрвени Екранот Risers, Дрво Накит Risers Дрво Figurine Екранот Risers, Кафе

Mooca Дрвени 6 Компјутери Плоштадот Risers за Прикажување Накит и Додатоци Екранот Стојат Дрвени Екранот Risers,

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

ДРВЕНИ се ПРИКАЖЕ RISERS - Голема за да ги прикажете вашиот прстени, часовници, ѓердани, белегзии, обетки, eyewear, или козметика, фигурини, а повеќе на countertop.ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ - Со 6 различни големини на висина, може да се организира на risers во бројни начини или самостојна за изложен вашата колекција.ЛЕСНИ 3"W x 3"D x 7/8"H, 3"W x 3"D x 1 7/8"H, 3"W x 3"D x 2 7/8"H, 3"W x 3"D x 3 7/8"H, 3"W x 3"D x 4 7/8"H, 3"W x 3"D x 5 7/8"H. Службен MOOCA Производ.Додатоци НЕ се опфатени; боја може да биде малку поинаков од страна на занаетчиски.Производ Details Perfect за промет на мало во продавници, саеми или лична употреба, овој дрвен столб сет вклучува 6 парчиња стои со различни висини, за прикажување на вашиот накит да биде привлечна и убава.Можете да поставите козметика, колекционерски предмети, скапоцени камења, карпи, фигурини, колекционерски предмети, парфем колекција, и така натаму.Овие risers се најдобар начин да се прикаже вашата колекција и тие работат најдобрите во презентација и вредност.Овие дрвени накит risers се разновиден дека може да ги организираат било кој начин ве молам, може да се одвои неколку од нив и да ги користите другите на различни полица за вашата потреба.Тие се убаво пондерирана надолу и нема да wobble со твоите фигурини.Додатоци НЕ се вклучени.КАРАКТЕРИСТИКИ - Risers може да се користи за приказ на прстени, часовници, ѓердани, белегзии, обетки, eyewear, козметика, фигурини и повеќе во многу прилики.- На различни висини, на risers ви овозможи да имаат различни прилагодувања за да ги покажат своите предмети.SIZE3"W x 3"D x 7/8"H, 3"W x 3"D x 1 7/8"H, 3"W x 3"D x 2 7/8"H, 3"W x 3"D x 3 7/8"H, 3"W x 3"D x 4 7/8"H, 3"W x 3"D x 5 7/8"Х.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат