• Неодамнешно
Earring Организатор Стојат, Earring Екранот Стојат, Earring Држачот за Бесење Обетки(44 Дупки & 2 Слоеви)

Earring Организатор Стојат, Earring Екранот Стојат, Earring Држачот за Бесење Обетки(44 Дупки & 2 Слоеви)

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

✔ ECORATIVE НАКИТ СТОЈАТ : Елегантен дизајн одговара на било декор.Совршен за накит организација или професионална екранот во продавници или саеми.Еден елегантен накит метал дрво кој класична бела завршница. ✔ 44 ДУПКИ ЗА ОБЕТКИ : Овој накит решетката може да се одржи до 22 пара на обетки.Ќе бидете во можност да се откажам вашите омилени studs, dangle обетки, и карики со леснотија.Веќе не треба да се грижите за губење на грбот на вашиот обетки.Овој држач може да се смести притисни на грбот, завртка грб, пеперутка грбот, и заклучување на грбот. ✔ СОВРШЕН ПОДАРОК ИЗБОР : Овој накит организатор мора да биде одличен подарок за секоја девојка или жена на вашата листа.Изградени со цврсто дрво и метал, дизајн со лента овозможува брз пристап до вашиот обетки, прстени, ѓердани или нараквици. ✔ Информација за производот : 1 x Накит Екранот Дрвени Стојат【Обетки НЕ се вклучени】, Earring Екранот Стојат Материјал : Железо и Дрвени.Целата Големина : 27 X 27 CM. ✔ ГАРАНЦИЈА : 60 дена пари назад & 2 години гаранција, кога не сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.КУПИ СО ДОВЕРБА.Функција : Прекрасен начин да се прикаже Овој накит екранот стојат има 2 слоеви, таа содржи 44 дупки.Може да се стави вашите обетки ,ѓердани и други накит додатоци за нив!Пакетот Вклучува : 1 Парче Накит Екранот Стојат 1 Клиентите Картичка Имајте на ум : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Ако имате било какви прашања,не двоумете се да контактирате со нас,ние сме тука да ви помогнеме.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

10 Компјутери Црна СТП Кожа Хривнија Перница Екранот Накит Екранот Перница Види Перница Алка Перници Накит Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

10 Компјутери Црна СТП Кожа Хривнија Перница Екранот Накит Екранот Перница Види Перница Алка Перници Накит Организатор

6 компјутери по цел;Големина : 8*9cm(3.1 x 3.5 Инчен);Материјал : СТП и вештачки памук;Боја : црна;.На високооддел

DEN 191.76