• Неодамнешно
YUXO Подарок за Жените Накит, Кутии за Накит Кутија Дрвени Кутии за Накит Ретро Махагони 3-Слој Накит Градите Кутија за Ѓердан Прстен Earring Хривнија Црвено Нова Година ?

YUXO Подарок за Жените Накит, Кутии за Накит Кутија Дрвени Кутии за Накит Ретро Махагони 3-Слој Накит Градите

Buyers rating:
DEN 297.60

Количина на стоки

* Материјал : се Направени од издржлив дрво, ова организатор има уникатен стил, прикривање на сите ваши додатоци. * Димензија : 18×11.5×18cm. * Ретро дизајн : Овој накит кутија е совршен гроздобер Кинески стил и префинет и елегантен изглед ќе се одрази на вашиот домот вкус. * Вашиот Накит заслужуваат најдобрите : Убава ситните не може само да се shoved во мрачна фиока или обесени на ноктите, тие бараат стилски накит кутија за безбедно чување. * Фотографиран во накит пукање, не припаѓаат на овој производ, не е за продажба, ве молиме да се разбере!.Бренд : YUXOOverall, Оваа кутија за складирање ќе биде одлична вредност за парите и совршен лекување или подарок.Тоа лесно се вклопува огромни количини на накит и knick knacks.Материјали : дрво.Димензија : 18×11.5×18cm.Пакет содржина : 1 Накит Кутија.Answer : ___________________________ Note : 1. Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.2. Ве молиме овозможи мерење на отстапување се должи на рачно мерење.3. Ви благодариме за вашето разбирање и уживајте во вашата шопинг момент!Совршен за вашата fashionista и како роденденски подарок,Божиќ Подарок или било каков Подарок, тоа е вашиот најдобар избор.Забелешка : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги повторувате вас како е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ekqw015l Мода Накит Кутија Организатор Складирање Контејнер & Цилиндрични Ротација Скала Накит Складирање Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ekqw015l Мода Накит Кутија Организатор Складирање Контејнер & Цилиндрични Ротација Скала Накит Складирање Носителот

Спецификации : Направен од висок квалитет на велур сомот, мека и издржливи, ја штити предмети во добро.То

DEN 165.60
Голема Школка Сина Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Голема Школка Сина Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 168.00
GYJYEG Девојки се Прикаже Голем Накит Кутија Организатор Прстени Пакување Случај Компатибилен со Ѓердани Хривнија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GYJYEG Девојки се Прикаже Голем Накит Кутија Организатор Прстени Пакување Случај Компатибилен со Ѓердани Хривнија

Со Големо Огледало Внатре Горниот фах : 1 Прстен Оддел, 7 слотови Со 5 фиоки Првата Фиока : 20 Слотови за Прс�

DEN 2145.60
Пчела Сина Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пчела Сина Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 837.60
QTT Накит, Кутии, Гајби и Преносни Накит Градите Кутија Десктоп Два Покрива Домаќинство, Накит Колекција Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QTT Накит, Кутии, Гајби и Преносни Накит Градите Кутија Десктоп Два Покрива Домаќинство, Накит Колекција Кутија

* Еколошки материјали : одбрани еколошки лакови, извезуваат во Јапонија и Јужна Кореја, здрава и нетокси�

DEN 13691.04
Бубамара со Rhinestones Црвено Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бубамара со Rhinestones Црвено Јајце Pendant

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 168.00
ZANFUN Кутија за Складирање Организатор Дрво рачно изработени Заклучување Контејнери Хривнија Накит Бисер Случај
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZANFUN Кутија за Складирање Организатор Дрво рачно изработени Заклучување Контејнери Хривнија Накит Бисер Случај

Увезени ♫ Совршен за чување / прикажување на вашиот омилен накит, нараквица, обетки, ѓердани, brooch, косат�

DEN 134.16
ZRONGQF Девојки Накит Кутија за Накит случај Дрвена Кутија за Накит Multilayer Фиока Голем Капацитет Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZRONGQF Девојки Накит Кутија за Накит случај Дрвена Кутија за Накит Multilayer Фиока Голем Капацитет Мултифункционален

* Меки кадифени обидел да спречи накит од гребење и гребење Елегантен дизајн, многу прегради, секоја гру�

DEN 15409.92