• Неодамнешно
16 Пакет Памук Исполнет Мат Црна Хартија, Картон Накит за Подарок и промет на Мало Кутии 3 X 2 X 1 Инчен #32 Големина од R J Прикажува

16 Пакет Памук Исполнет Мат Црна Хартија, Картон Накит за Подарок и промет на Мало Кутии 3 X 2 X 1 Инчен 32

Buyers rating:
DEN 334.80

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мат Црна Боја Мулти-користете подарок кутија за накит за Подарок, накит, колекционерски предмети, Монети и пакување.Совршен за шарм, pendant, neckalce, прстен, манжетната линкови, нараквици, Монети,Collctables и многу други накит.Секоја кутија има опремени капак, со внатрешноста памук-како влакна пополнување.Се продаваат во пакет на 16. Големина-3.25 "x 2.25 " x 1". 16 Пакет Памук Исполнет Мат Црна Хартија, Картон Накит за Подарок и промет на Мало Кутии 3.25 X 2.25 X 1 Инчен #32 Големина.Овој здрав картонска кутија со единствена Мат финиш Црна Хартија надворешноста на моделот е од суштинско значење или накит crafters, продавници, и Etsy продавачот за да се прикаже своите мали накит pendant, earring, вратот синџир, anklets, нараквици.Овој убав кутија исто така, може да се користат како подарок кутија за вашиот накит за понатамошно зголемување на подарок.Секоја кутија е lidded и исполнет со памук внатре за да се заштитат содржина.Мазна текстура надвор хартија заврши.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HGVVNM Едноставно Патување Преносни Накит Кутија со Патент Студ Обетки Накит Складирање Кутија Мултифункционални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HGVVNM Едноставно Патување Преносни Накит Кутија со Патент Студ Обетки Накит Складирање Кутија Мултифункционални

Еколошки кожа жито кожа, мека и носатотпорни, без мирис.Внатрешниот слој е направен од еколошки мушка по

DEN 6202.80
GJRFYJ cfslp Кожа Накит Кутија Види Случај скапоцен камен Пакет за Складирање Голем Простор Прстен Ѓердан Хривнија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GJRFYJ cfslp Кожа Накит Кутија Види Случај скапоцен камен Пакет за Складирање Голем Простор Прстен Ѓердан Хривнија

Разумен двојноlayer голем капацитет.Автоматско плоча дизајн се рефлектира поголем простор за складирање.

DEN 12947.76
LLNN Луксузни Дрвена Кутија за Накит Голем Капацитет Гроздобер Свадба Богатство Градите Голем Капацитет Додаток
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LLNN Луксузни Дрвена Кутија за Накит Голем Капацитет Гроздобер Свадба Богатство Градите Голем Капацитет Додаток

★ Процес на производство : Чиста цврсто дрво е внимателно да се полира со рака, еколошки и здрави.Изглед

DEN 1024.80
Остаток Картичка 3-та Класа на Св Елизабет на Троица Покровител на Болни Луѓе Губење на Родителите Против Болеста
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Остаток Картичка 3-та Класа на Св Елизабет на Троица Покровител на Болни Луѓе Губење на Родителите Против Болеста

3та Класа Остаток Картичка на Св Елизабет од Троица 3.5" x 2".задната страна е празно.Продажба на картичката

DEN 152.64
YUXO Девојки Накит Кутија за Накит Организатор Накит Кабинет Кутија за Накит за Жените со Фиоки и Огледува Накит
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUXO Девојки Накит Кутија за Накит Организатор Накит Кабинет Кутија за Накит за Жените со Фиоки и Огледува Накит

❤Оригиналниот дизајн, голем капацитет, елегантен и дарежлива, прекрасна форма е задолжително, таписери

DEN 8879.76
GYJYEG Девојки се Прикаже Голем Накит Кутија Организатор Прстени Пакување Случај Компатибилен со Ѓердани Хривнија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GYJYEG Девојки се Прикаже Голем Накит Кутија Организатор Прстени Пакување Случај Компатибилен со Ѓердани Хривнија

Со Големо Огледало Внатре Горниот фах : 1 Прстен Оддел, 7 слотови Со 5 фиоки Првата Фиока : 20 Слотови за Прс

DEN 2145.60