• Неодамнешно
ASDFGH Дрвени Голем Мулти-Функција Накит Кутија Организатор Ѓердан Прстен Earring Види Накит за Чување

ASDFGH Дрвени Голем Мулти-Функција Накит Кутија Организатор Ѓердан Прстен Earring Види Накит за Чување

Buyers rating:
DEN 13728.72

Количина на стоки

Природните еколошки најавува и елегантен, и природната текстура е убава.Поставените дизајн околу дното штити десктоп да се биде здрав и практични.Класифицирани складирање, поудобно да се земе, за да се исполнат чување на различни накит.Мулти-слој класификација, природни цврсто дрво, ниско-клуч high-end, изработка.Посебна дрвена рачка, лизгачки подлога се блокирани од страна на силика гел на дното.Природните еколошки најавува и елегантен, и природната текстура е убава.Поставените дизајн околу дното штити десктоп да се биде здрав и практични.Класифицирани складирање, поудобно да се земе, за да се исполнат чување на различни накит.Мулти-слој класификација, природни цврсто дрво, ниско-клуч high-end, изработка.Посебна дрвена рачка, лизгачки подлога се блокирани од страна на силика гел на дното.Име : Црн Орев Складирање Cabinet Specifications : должина 29 см, ширина 20 см, висина 27 cm Material : Walnut Applicable простор : bedroom Purpose : Погоден за чување на коса додатоци, прстени, обетки, ѓердани и други додатоци.Забелешка : Поради девојче следи и светлина ефект вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.1 X Накит Складирање Box3. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.4.Вистинската боја ќе биде мала разлика помеѓу слика се должи на светлината.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ZANFUN Кутија за Складирање Организатор Дрво рачно изработени Заклучување Контејнери Хривнија Накит Бисер Случај
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZANFUN Кутија за Складирање Организатор Дрво рачно изработени Заклучување Контејнери Хривнија Накит Бисер Случај

Увезени ♫ Совршен за чување / прикажување на вашиот омилен накит, нараквица, обетки, ѓердани, brooch, косат

DEN 134.16
XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите

ТОПНИВО СТП КОЖА : Овој Накит Кутија е направена на највисоко ниво црна СТП кожа и сомот обвивка, се одли

DEN 8646.48
YUXO Девојки Накит Кутија за Накит Организатор Накит Кабинет Кутија за Накит за Жените со Фиоки и Огледува Накит
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUXO Девојки Накит Кутија за Накит Организатор Накит Кабинет Кутија за Накит за Жените со Фиоки и Огледува Накит

❤Оригиналниот дизајн, голем капацитет, елегантен и дарежлива, прекрасна форма е задолжително, таписери

DEN 8879.76
Златна Мрежа на Пинк Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Златна Мрежа на Пинк Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 168.00