• Неодамнешно
YUXO Накит Складирање Кутија Подарок за Жените Накит Кутија Redwood со Лозинка за Заклучување Дели со Фиока со Висок Капацитет Свадба Подарок Ретро Рака Накит Складирањ

YUXO Накит Складирање Кутија Подарок за Жените Накит Кутија Redwood со Лозинка за Заклучување Дели со Фиока

Buyers rating:
DEN 15391.92

Количина на стоки

Накит, Кутии. * Високо-квалитет бакар парчиња, силни и издржливи : згодна и исклучителна, цврст и сигурен; класичен метал шарки, стабилна накит кутија, долгорочна употреба не е лесно да се подели. * Исклучителен шема, убава и практична настава : слоевит структура, плоштад огледало дизајн, кој се одвојува мали фиока; ги задоволат различните потреби, мала големина, голем простор. * Направена со исклучителна изработка : ситно врежан цвеќиња и добра месечината модели, ретро и домот, во стил, исклучителна резба техника. *Мазна дното.Внимателно полиран : години на искуство од старите занаетчии, рака-готови и полиран, природно дрво оригинални жито, мазна и нежна дното.Бренд : YUXOOverall, Оваа кутија за складирање ќе биде одлична вредност за парите и совршен лекување или подарок.Тоа лесно се вклопува огромни количини на накит и knick knacks.Име на производ : Накит Box Material : wood Applicable прилики : подароци, надоместоци на вработените, празник подароци, патувања комеморациите.Употреба : модата, удобноста, подароци, завршувајќи складирање, собирање, прикажување, декорација.детали : 1, продавница за приврзоци, обетки, нараквици, и слично.за да се спречи загуба.2, flocked ткаенина надеж : нежен допир, подобра заштита на накит.3, разумни изглед дизајн, прекрасен изглед, едноставна структура, ред workmanship Note : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги повторувате вас како е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пчела Сина Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пчела Сина Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 837.60
XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите

ТОПНИВО СТП КОЖА : Овој Накит Кутија е направена на највисоко ниво црна СТП кожа и сомот обвивка, се одли

DEN 8646.48