• Неодамнешно
QTT Накит Кутии, Дрвени Преносни Накит Градите 2 Слоеви со Огледало Накит за Чување на Прстени, Обетки Ѓердан Нараквици Кутија за Накит за Жените

QTT Накит Кутии, Дрвени Преносни Накит Градите 2 Слоеви со Огледало Накит за Чување на Прстени, Обетки Ѓердан

Buyers rating:
DEN 13846.08

Количина на стоки

▲ Деликатна изведба - дел од исклучителна изработка, одлично и висок стандард, тоа може да се заштити безбедно вашите вредности од прашина и гребнатини. ▲ ОРГАНИЗИРА и заштеда на ВРЕМЕ - Се работи околу последната минута во потрага за вашиот појавување на ѓердан или нараквица?Овој убаво дизајниран ѓердан организаторот ќе го задржи вашето накит уредно организирани на едно место и така тие се достапни и лесно да се најде. ▲ СОВРШЕН ЃЕРДАН ОРГАНИЗАТОР : Овој Ѓердан организаторот има 6 одделенија 4 редовни и 5 големи наменета за сите видови на ѓердан, бразлетна и chins, една рака управувана boucle затворање и големи изграден во огледало. ▲ ЕЛИТНОТО ДИЗАЈН и ИЗГЛЕД - Сакате да ги зачувате на вашиот накит убаво додека подобрување на вашата спална соба оркестарот?Овој Накит кутија има нашата дизајниран за Заклучување и да се направени од елегантен дрво & мазна сомот внатрешни работи за супериорен изглед и издржливост. ▲ Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Производ Параметар : - Материјал : дрво - Производ големина : 33cm x 20.5 cm x 8.5 cm Features : ●Дрвени мазен надворешен со појас и крои детали. ●Модерна Метал за затворање појас за елегантен допир ●внатрешноста е покриена во мека кадифена ткаенина за заштита од гребење.●Лифт-Излез лента и на дното простор со вкупно 7 прегради. ●Голем вграден во огледало ●Спакувана во убава Подарок Кутија Големина Опис : Прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка, во зависност од вистинската големина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ZRONGQF Девојки Накит Кутија за Накит случај Дрвена Кутија за Накит Multilayer Фиока Голем Капацитет Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZRONGQF Девојки Накит Кутија за Накит случај Дрвена Кутија за Накит Multilayer Фиока Голем Капацитет Мултифункционален

* Меки кадифени обидел да спречи накит од гребење и гребење Елегантен дизајн, многу прегради, секоја гру�

DEN 15409.92
Златна Мрежа на Пинк Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Златна Мрежа на Пинк Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 168.00
XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите

ТОПНИВО СТП КОЖА : Овој Накит Кутија е направена на највисоко ниво црна СТП кожа и сомот обвивка, се одли�

DEN 8646.48
NUOBESTY дрвени Прстен Кутија Селски Свадба Прстен Носителот Накит Градите Организатор Обетки Монета Накит Дрвена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NUOBESTY дрвени Прстен Кутија Селски Свадба Прстен Носителот Накит Градите Организатор Обетки Монета Накит Дрвена

Гроздобер Стара Шик Дизајн, идеален за селски свадбена церемонија.Висина : Околу 5cm / 1.97 инчен (Капак виси

DEN 158.88
Пчела Сина Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пчела Сина Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 837.60
ZANFUN Кутија за Складирање Организатор Дрво рачно изработени Заклучување Контејнери Хривнија Накит Бисер Случај
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZANFUN Кутија за Складирање Организатор Дрво рачно изработени Заклучување Контејнери Хривнија Накит Бисер Случај

Увезени ♫ Совршен за чување / прикажување на вашиот омилен накит, нараквица, обетки, ѓердани, brooch, косат�

DEN 134.16
YUXO Девојки Накит Кутија за Накит Организатор Накит Кабинет Кутија за Накит за Жените со Фиоки и Огледува Накит
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUXO Девојки Накит Кутија за Накит Организатор Накит Кабинет Кутија за Накит за Жените со Фиоки и Огледува Накит

❤Оригиналниот дизајн, голем капацитет, елегантен и дарежлива, прекрасна форма е задолжително, таписери

DEN 8879.76