• Неодамнешно
Fmingdou 1Pc Накит Ѓердан Складирање Кутија Организатор Приказ на Случај

Fmingdou 1Pc Накит Ѓердан Складирање Кутија Организатор Приказ на Случај

Buyers rating:
DEN 890.40

Количина на стоки

Материјал : Кадифе.Мода, луксузни,елегантен, едноставност.Тоа Може да се сместат обетки,уво studs,прстен, ѓердан, пол итн.Погоден за вчитување мали накит.Прстен Кутија : 4.7cmx4.7cm/1.85"x1.85"Белегзија Кутија : 9cmx9cm/3.54"x3.54"Ѓердан Кутија : 7.8cmx6cm/3.07"x2.36"Долг Ѓердан Кутија : 21.5cmx4.8cm/8.46"x1.89". 100% сосема нов и висок quality Material : Velvet Fashion, луксузни,елегантен, едноставност.Отворениот Метод : отворите Капакот.Тоа Може да се сместат обетки,уво studs,прстен, ѓердан, пол итн.Погоден за вчитување мали накит.Може да биде како мали накит.Големина : Ѓердан Кутија : 7.8cmx6cm/3.07"x2.36"Боја : Розова,Blue Quantity : 1 Pc Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Ѓердан Кутија (без мало пакет).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

YUXO Девојки Накит Кутија за Накит Организатор Накит Кабинет Кутија за Накит за Жените со Фиоки и Огледува Накит
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUXO Девојки Накит Кутија за Накит Организатор Накит Кабинет Кутија за Накит за Жените со Фиоки и Огледува Накит

❤Оригиналниот дизајн, голем капацитет, елегантен и дарежлива, прекрасна форма е задолжително, таписери

DEN 8879.76
Жените Накит Складирање Кутија Мулти-Слој Фиока Тип Десктоп Чување Накит Кутија со Заклучување (Боја : Б, Големина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жените Накит Складирање Кутија Мулти-Слој Фиока Тип Десктоп Чување Накит Кутија со Заклучување (Боја : Б, Големина

1.Со различни слоеви и големини, што може да се класифицираат вашиот накит слободно 2.Може да се задржи ва

DEN 3124.32
ZRONGQF Девојки Накит Кутија за Накит случај Дрвена Кутија за Накит Multilayer Фиока Голем Капацитет Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZRONGQF Девојки Накит Кутија за Накит случај Дрвена Кутија за Накит Multilayer Фиока Голем Капацитет Мултифункционален

* Меки кадифени обидел да спречи накит од гребење и гребење Елегантен дизајн, многу прегради, секоја гру�

DEN 15409.92
CXJAY Накит Кутија,Висок Капацитет Мека СТП Кожа Декоративни Накит за Чување за Белегзии, Обетки, Прстени, Ѓердани,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CXJAY Накит Кутија,Висок Капацитет Мека СТП Кожа Декоративни Накит за Чување за Белегзии, Обетки, Прстени, Ѓердани,

Модата се менува, но добар стил е засекогаш.Оваа СТП Накит Складирање Кутија ви помага да бидете шик сек�

DEN 1497.60
Пчела Сина Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пчела Сина Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 837.60