• Неодамнешно
Гроздобер Ретро Богатство Градите Trinket Накит Кутија за Накит Организатор Чување на Кутии Прстен Случај со Брава и Клуч Огледало Наредени Совршен за Вашата Облекув?

Гроздобер Ретро Богатство Градите Trinket Накит Кутија за Накит Организатор Чување на Кутии Прстен Случај со

Buyers rating:
DEN 1151.76

Количина на стоки

▲ Материјал : Abalone школки. ▲ Површината Дизајн : Флорални Врежани Површината со Цвеќиња Шема Carvings.Исклучителна Врежани Занаетчиски Антички Флорални. ▲ Трајни Внатрешноста : Наредени со црвено Кадифе Два Слоја Dividers внатре; Горниот слој со 2 прегради да се организира вашата сакана Прстени, Обетки, Белегзии, Ѓердани Одделно.Вториот слој е 1 поголем простор без dividers за одржување на поголем накит. ▲ Сестраност : Особено Погоден за Роденден, Исклучителен Подарок, Ретро Колектор, Свадба Centerpieces, Специјални Прилики, Годишнини, Оркестарот Салон. ▲ 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Нашите професионални услуги на клиентите е секогаш на располагање; затоа, не чекајте повеќе, да се добие оваа кутија за накит дома и да заличи вашето облекување област.Опис на производот Спецификации : Name - Двојно камења peony двојно црвено Size - за 18cmx 11.7cmx8cm Сцена - роденденски подарок, свадба подарок, одмор подарок, девојка, сопруга, лидер, љубовник, старец Тежина - околу 0.8 kg Материјал - природен лак, завртка (полжав школка, морска школка, светлечки полжав, abalone школка, итн.), хартија - огледало е ставен во капакот на накит кутија да покаже ефектот на накит во сите правци, и исто така додава слоевит се чувствуваат на накит кутија. - Првиот дел од првиот слој на накит кутија е прстен фланелен боксери каналите, кои можат да бидат поставени над пет прстени, и на десната страна е голем плоштад со мали додатоци како што се обетки. - Вториот слој на втор слој на накит кутија може да биде ставен со релативно големи парчиња на накит, како што се ѓердан шноли.Одржување Методи : 1. Ве молиме чистење на накит кутија со мека, сува крпа. 2. Не треба да се мијат црвено lint внатре.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CXJAY Накит Кутија,Висок Капацитет Мека СТП Кожа Декоративни Накит за Чување за Белегзии, Обетки, Прстени, Ѓердани,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CXJAY Накит Кутија,Висок Капацитет Мека СТП Кожа Декоративни Накит за Чување за Белегзии, Обетки, Прстени, Ѓердани,

Модата се менува, но добар стил е засекогаш.Оваа СТП Накит Складирање Кутија ви помага да бидете шик сек

DEN 1497.60
Златна Мрежа на Пинк Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Златна Мрежа на Пинк Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 168.00
YUXO Девојки Накит Кутија за Накит Организатор Накит Кабинет Кутија за Накит за Жените со Фиоки и Огледува Накит
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUXO Девојки Накит Кутија за Накит Организатор Накит Кабинет Кутија за Накит за Жените со Фиоки и Огледува Накит

❤Оригиналниот дизајн, голем капацитет, елегантен и дарежлива, прекрасна форма е задолжително, таписери

DEN 8879.76
Жените Накит Складирање Кутија Мулти-Слој Фиока Тип Десктоп Чување Накит Кутија со Заклучување (Боја : Б, Големина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жените Накит Складирање Кутија Мулти-Слој Фиока Тип Десктоп Чување Накит Кутија со Заклучување (Боја : Б, Големина

1.Со различни слоеви и големини, што може да се класифицираат вашиот накит слободно 2.Може да се задржи ва

DEN 3124.32
GYJYEG Девојки се Прикаже Голем Накит Кутија Организатор Прстени Пакување Случај Компатибилен со Ѓердани Хривнија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GYJYEG Девојки се Прикаже Голем Накит Кутија Организатор Прстени Пакување Случај Компатибилен со Ѓердани Хривнија

Со Големо Огледало Внатре Горниот фах : 1 Прстен Оддел, 7 слотови Со 5 фиоки Првата Фиока : 20 Слотови за Прс

DEN 2145.60
Голема Школка Сина Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Голема Школка Сина Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 168.00
XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите

ТОПНИВО СТП КОЖА : Овој Накит Кутија е направена на највисоко ниво црна СТП кожа и сомот обвивка, се одли

DEN 8646.48
Пчела Сина Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пчела Сина Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 837.60