• Неодамнешно
Жените Накит Складирање Кутија Мулти-Слој Фиока Тип Десктоп Чување Накит Кутија со Заклучување (Боја : Б, Големина на

Жените Накит Складирање Кутија Мулти-Слој Фиока Тип Десктоп Чување Накит Кутија со Заклучување (Боја : Б, Големина

Buyers rating:
DEN 3124.32

Количина на стоки

1.Со различни слоеви и големини, што може да се класифицираат вашиот накит слободно. 2.Може да се задржи вашата накит чисто и уредно, и погодност за вас да се најде нив. 3.Накит Кутија е на одличен распоред, атрактивен изглед, мултифункционални структура и парична казна изработка. 4.Тоа е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, нараквици, манжетната линкови, и брошеви, итн. 5.Тоа е исто така прекрасен подарок за вашите пријатели, љубовник или семејството. "ДОБИВ ОБЕТКИ ?"Тие се сите над местото?Се ќе се бори да најдете соодветен пар секое утро?Или сте во Потрага за најубавиот накит кутија да се приспособат на вашите или некој близок е проширување на earring или други скапоцен камен колекции?Earring Кутија е она што го барате!Тоа ќе го задржи сите на вашите обетки спарени уредно во секој оддел и убаво се прикажува на екранот.Ние гарантираме за тоа и така прават нашите клиенти."КРАЈНАТА НАКИТ КУТИЈА" Атрактивни Современ Дизајн - Тоа е многу очигледно дека ние го има дадено многу внимание на секој мал детал при дизајнирање на ова поле.Нема Повеќе Misplacing Накит - Со својата уредни прегради & коцки ова поле ќе ги задржи сите на вашиот накит организиран & прикажани во едно место .Пакет Содржина : 1 x Накит Кутија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

NUOBESTY дрвени Прстен Кутија Селски Свадба Прстен Носителот Накит Градите Организатор Обетки Монета Накит Дрвена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NUOBESTY дрвени Прстен Кутија Селски Свадба Прстен Носителот Накит Градите Организатор Обетки Монета Накит Дрвена

Гроздобер Стара Шик Дизајн, идеален за селски свадбена церемонија.Висина : Околу 5cm / 1.97 инчен (Капак виси

DEN 158.88
Пчела Сина Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пчела Сина Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 837.60
XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите

ТОПНИВО СТП КОЖА : Овој Накит Кутија е направена на највисоко ниво црна СТП кожа и сомот обвивка, се одли�

DEN 8646.48
Голема Школка Сина Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Голема Школка Сина Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 168.00
Златна Мрежа на Пинк Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Златна Мрежа на Пинк Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 168.00