• Неодамнешно
NCWZYY Хексагонална Цврсто Дрво Накит Кутија за Складирање со Заклучување Обетки Ѓердан Голем Капацитет Ретро

NCWZYY Хексагонална Цврсто Дрво Накит Кутија за Складирање со Заклучување Обетки Ѓердан Голем Капацитет Ретро

Buyers rating:
DEN 9589.92

Количина на стоки

High-end хардверски додатоци, стилски и издржлив, не е лесно да ' рѓа.На high-definition огледало површина, специјална занает огледало површина е мазна и мазна, и стакло ивица е деликатна и одговара.Фиоките се целосно подготвени надвор, а дизајнот е целосно да се извлечат надвор, што го прави полесно и удобно да ги собереш предмети.На интимен простор е мека и ентериер е изработен од специјален деликатна фланелен боксери, кој ги заштитува и накит од гребнатини и го намалува триењето.Преградата за складирање го прави вашиот накит јасно на прв поглед.Избрани Нов Зеланд борови дрва со фина текстура и стабилна структура.High-end хардверски додатоци, стилски и издржлив, не е лесно да ' рѓа.На high-definition огледало површина, специјална занает огледало површина е мазна и мазна, и стакло ивица е деликатна и одговара.Фиоките се целосно подготвени надвор, а дизајнот е целосно да се извлечат надвор, што го прави полесно и удобно да ги собереш предмети.На интимен простор е мека и ентериер е изработен од специјален деликатна фланелен боксери, кој ги заштитува и накит од гребнатини и го намалува триењето.Преградата за складирање го прави вашиот накит јасно на прв поглед.Избрани Нов Зеланд борови дрва со фина текстура и стабилна структура.Име на производ : Цврсто Дрво Хексагонална Накит Box Material : Нов Зеланд pine Size : 29x20 X17 CMApplicable простор : bedroom Purpose : Погоден за чување на коса додатоци, прстени, обетки, ѓердани и други додатоци.Забелешка : Поради девојче следи и светлина ефект вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.1 X Накит Складирање Box Please овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.NCWZYY.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CXJAY Накит Кутија,Висок Капацитет Мека СТП Кожа Декоративни Накит за Чување за Белегзии, Обетки, Прстени, Ѓердани,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CXJAY Накит Кутија,Висок Капацитет Мека СТП Кожа Декоративни Накит за Чување за Белегзии, Обетки, Прстени, Ѓердани,

Модата се менува, но добар стил е засекогаш.Оваа СТП Накит Складирање Кутија ви помага да бидете шик сек

DEN 1497.60
XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите

ТОПНИВО СТП КОЖА : Овој Накит Кутија е направена на највисоко ниво црна СТП кожа и сомот обвивка, се одли

DEN 8646.48
YUXO Девојки Накит Кутија за Накит Организатор Накит Кабинет Кутија за Накит за Жените со Фиоки и Огледува Накит
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUXO Девојки Накит Кутија за Накит Организатор Накит Кабинет Кутија за Накит за Жените со Фиоки и Огледува Накит

❤Оригиналниот дизајн, голем капацитет, елегантен и дарежлива, прекрасна форма е задолжително, таписери

DEN 8879.76