• Неодамнешно
Мајка на Перл Peony Цвет Пеперутка Црвен Лак Дрво Фиока Накит Trinket Keepsake Богатство Градите Кутија

Мајка на Перл Peony Цвет Пеперутка Црвен Лак Дрво Фиока Накит Trinket Keepsake Богатство Градите Кутија

Buyers rating:
DEN 13200.00

Количина на стоки

Убава дизајн и светкава бои на мајката на бисер.Поединечно со уникатни рачно изработени корејски традиционалните мајка на бисер пломба техника која траеше од 1.000 години.Големина : 10"W x 4.7"D x 7"H (беа 25,5 x 12 x 17.7 cm).Ова рачно изработени накит дрвена кутија е елегантно украсени со мајката на бисер дизајн на peony цвет.Целосно отворете peony цветот е симбол на богатство и благородништвото.Елаборатот украсување со iridescence на сложена мајка на бисер дизајни го прави импресивен објект за собирање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите

ТОПНИВО СТП КОЖА : Овој Накит Кутија е направена на највисоко ниво црна СТП кожа и сомот обвивка, се одли

DEN 8646.48
Голема Школка Сина Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Голема Школка Сина Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 168.00
ZANFUN Кутија за Складирање Организатор Дрво рачно изработени Заклучување Контејнери Хривнија Накит Бисер Случај
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZANFUN Кутија за Складирање Организатор Дрво рачно изработени Заклучување Контејнери Хривнија Накит Бисер Случај

Увезени ♫ Совршен за чување / прикажување на вашиот омилен накит, нараквица, обетки, ѓердани, brooch, косат

DEN 134.16
Златна Мрежа на Пинк Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Златна Мрежа на Пинк Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 168.00
CXJAY Накит Кутија,Висок Капацитет Мека СТП Кожа Декоративни Накит за Чување за Белегзии, Обетки, Прстени, Ѓердани,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CXJAY Накит Кутија,Висок Капацитет Мека СТП Кожа Декоративни Накит за Чување за Белегзии, Обетки, Прстени, Ѓердани,

Модата се менува, но добар стил е засекогаш.Оваа СТП Накит Складирање Кутија ви помага да бидете шик сек

DEN 1497.60
Пчела Сина Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пчела Сина Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 837.60