• Неодамнешно
Youngy Мода Keychain, Преносни Џеб Цигара Ashtray Нерѓосувачки Челик Копче Синџир Отворено Пепел Носителот

Youngy Мода Keychain, Преносни Џеб Цигара Ashtray Нерѓосувачки Челик Копче Синџир Отворено Пепел Носителот

Buyers rating:
DEN 106.08

Количина на стоки

♥ Направени од не ' рѓосувачки челик, флип отвори капакот и цигара носителот со keychain latch. ♥ Парична казна стегање, не направи хаос; притисни на копчето, се појавува ја отвори напор. ♥ Лесно да се носат, доволно мали, вие само може да се стави во вашиот џеб или обеси на половината.Еден прекрасен подарок за вашите пријатели. ♥ Количина : 1 x Pc Цигара Ashtray Копче Синџир. ♥ Задоволството на клиентите е Нашиот Голема Страст : Вашето задоволство е 100% загарантирано!ве молиме да бидат слободни да контакт ако не сте задоволни од било која причина.Функција : Изработени од нерѓосувачки челик, флип отвори капакот и цигара носителот со keychain latch.Парична казна стегање, не направи хаос; притисни на копчето, се појавува ја отвори напор.Лесен за носење, мали доволно, вие само може да се стави во вашиот џеб или обеси на половината.Еден прекрасен подарок за вашите пријатели.Лесно да се чисти.Предупредување : После миење, ве молиме чувајте го сув, кој ќе им помогне да се заштити производот.Стил : Преносни Џеб Ashtray Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Дијаметар : 2inch (5cm) (Прибл.) Висина : 0.63 инчен (1.6 cm) (Прибл.) Количина : 1 Компјутер.Љубезно Потсетување : ☞ После миење, ве молиме чувајте го сув, кој ќе им помогне да се заштити вашиот мини преносни ashtray за подолго користење.Пакетот вклучува : 1 X Pc Цигара Ashtray Копче Синџир.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

NUOBESTY дрвени Прстен Кутија Селски Свадба Прстен Носителот Накит Градите Организатор Обетки Монета Накит Дрвена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NUOBESTY дрвени Прстен Кутија Селски Свадба Прстен Носителот Накит Градите Организатор Обетки Монета Накит Дрвена

Гроздобер Стара Шик Дизајн, идеален за селски свадбена церемонија.Висина : Околу 5cm / 1.97 инчен (Капак виси

DEN 158.88
CXJAY Накит Кутија,Висок Капацитет Мека СТП Кожа Декоративни Накит за Чување за Белегзии, Обетки, Прстени, Ѓердани,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CXJAY Накит Кутија,Висок Капацитет Мека СТП Кожа Декоративни Накит за Чување за Белегзии, Обетки, Прстени, Ѓердани,

Модата се менува, но добар стил е засекогаш.Оваа СТП Накит Складирање Кутија ви помага да бидете шик сек

DEN 1497.60
GYJYEG Девојки се Прикаже Голем Накит Кутија Организатор Прстени Пакување Случај Компатибилен со Ѓердани Хривнија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GYJYEG Девојки се Прикаже Голем Накит Кутија Организатор Прстени Пакување Случај Компатибилен со Ѓердани Хривнија

Со Големо Огледало Внатре Горниот фах : 1 Прстен Оддел, 7 слотови Со 5 фиоки Првата Фиока : 20 Слотови за Прс

DEN 2145.60