• Неодамнешно
Chelory Мала Кутија за Накит Патување Накит Организатор Двоен Слој Накит Случај за Жени, Девојки Преносни Мини Накит Складирање СТП Кожа Екранот Подарок Кутии за Обет?

Chelory Мала Кутија за Накит Патување Накит Организатор Двоен Слој Накит Случај за Жени, Девојки Преносни Мини

Buyers rating:
DEN 230.16

Количина на стоки

Прстени Жлебови-Еден мал дел за десетици прстени или обетки.1" инчен-Преносни и Лесен, лесно да се носат,, оваа мала кутија за накит случај е лесно да се стави во вашата чанта но не се премногу простор.Идеален за Накит, Кутии Подарок : Ова патување накит случај организатор е идеја за подарок за мајка, сопруга, девојки, ќерка на денот на Мајката, Божиќ подарок, Роденден, и така натаму.Овој накит организатор е идеја за подарок за мајка, сопруга, ќерка или пријател на Денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Роденденот и Годишнината ден,итн.Елегантен дизајн и многу издржливи за употреба.Својата голема патување организатор да носат накит за патување љубовници.Овој накит случај е дизајниран со соодветна големина, тоа е пренослив и удобен за носење, лесно да се одржи во вашиот багаж, а исто така лесно да се чисти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ZYSXJMY Мали Патување Кутија за Накит Складирање Богатство Картички Градите Ситните Носителот Случај Накит Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZYSXJMY Мали Патување Кутија за Накит Складирање Богатство Картички Градите Ситните Носителот Случај Накит Кутија

Материјал : Цинк Легура, Сомот(Мвр).Совршен накит поле да се стави вашите скапоцени накит и ситните како

DEN 4435.20
Накит За Чување Накит Кутија Со Месинг Пеперутка Капак Чист Бакар Стакло Складирање Тегла Бања Водоотпорен Накит
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Накит За Чување Накит Кутија Со Месинг Пеперутка Капак Чист Бакар Стакло Складирање Тегла Бања Водоотпорен Накит

Накит, кутии може да се користи за чување на разни видови на накит, вклучувајќи обетки, белегзии, прстени

DEN 4067.52