• Неодамнешно
Накит Кутија Обетки Ѓердан Хривнија Складирање Европски Стил Накит Организатор

Накит Кутија Обетки Ѓердан Хривнија Складирање Европски Стил Накит Организатор

Buyers rating:
DEN 839.76

Количина на стоки

На високо-одделение ретро СТП кожа, носат и нула ретро СТП кожа, утрото во прав со трепет бела.Исклучителна носење на рака и скриени seaming дизајн го прават тоа полесно да ги собереш.Ѕвезденото небо сина внатре долго куп нагласува сјајот на накит, и секој пат кога тоа е подигнат, тоа е задржана.Electroplating хардвер тока, ротари заклучување тока е цврст и издржлив, на electroplating процес е светла и оксидација.Шест-слој со голем капацитет двојна врата ѓердан торба со магнетни копчиња.Двојно вратата на ѓердан усвојува магнетни копчиња, кои може да се отвори и затворен нежно. "ДОБИВ ОБЕТКИ ?"Тие се сите над местото?Се ќе се бори да најдете соодветен пар секое утро?Или сте во Потрага за најубавиот накит кутија да се приспособат на вашите или некој близок е проширување на earring или други скапоцен камен колекции?Earring Кутија е она што го барате!Тоа ќе го задржи сите на вашите обетки спарени уредно во секој оддел и убаво се прикажува на екранот.Ние гарантираме за тоа и така прават нашите клиенти."КРАЈНАТА НАКИТ КУТИЈА" Атрактивни Современ Дизајн - Тоа е многу очигледно дека ние го има дадено многу внимание на секој мал детал при дизајнирање на ова поле.Нема Повеќе Misplacing Накит - Со својата уредни прегради & коцки ова поле ќе ги задржи сите на вашиот накит организиран & прикажани во едно место .Пакет Содржина : 1 x Накит Кутија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Златна Мрежа на Пинк Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Златна Мрежа на Пинк Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 168.00
Бубамара со Rhinestones Сина Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бубамара со Rhinestones Сина Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 168.00
XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите

ТОПНИВО СТП КОЖА : Овој Накит Кутија е направена на највисоко ниво црна СТП кожа и сомот обвивка, се одли

DEN 8646.48
GYJYEG Девојки се Прикаже Голем Накит Кутија Организатор Прстени Пакување Случај Компатибилен со Ѓердани Хривнија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GYJYEG Девојки се Прикаже Голем Накит Кутија Организатор Прстени Пакување Случај Компатибилен со Ѓердани Хривнија

Со Големо Огледало Внатре Горниот фах : 1 Прстен Оддел, 7 слотови Со 5 фиоки Првата Фиока : 20 Слотови за Прс

DEN 2145.60
Бубамара со Rhinestones Црвено Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бубамара со Rhinestones Црвено Јајце Pendant

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 168.00
Голема Школка Сина Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Голема Школка Сина Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 168.00
Пчела Сина Јајце Pendant
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пчела Сина Јајце Pendant

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

DEN 837.60