• Неодамнешно
ZLDGYG WDSHY Накит Кутија Заклучен Multilayer Ретро Накит Складирање Кутија за Накит Кутија Свадба Подарок

ZLDGYG WDSHY Накит Кутија Заклучен Multilayer Ретро Накит Складирање Кутија за Накит Кутија Свадба Подарок

Buyers rating:
DEN 13709.04

Количина на стоки

★【Разумен карактеристики】 : водоотпорен, dustproof, лесен за чистење, слоевит заклучување, ветер слој дизајн е основано и уредно, горните и долните делови можат да бидат одделени, лесно да се размонтираат, мека текстура. ★【Солиден и издржливи】 : се Направени од издржлив ABS пластика, тоа е мека и мазна, исчистени со благ сапун и вода, заштеда на многу десктоп простор. ★【На прекрасно чувство во рака】 : На knob е удобно да се допре, полн со текстура, пенливо, изгледа многу убава, и има еден магичен ефект на декорација. ★【Таписерии изработка, безбедна употреба] заоблени агли, мазни рабови, не burrs на површината.Тоа нема да ја изгребат вашето тело. ★【Го направи животот полесен】 : козметичката складирање кутија е убава и убава, одржување на табелата чисти и уредно!Се најде убава дом за вашата неуредна козметика, и секоја дама сака најдобар подарок.Ова е козметички складирање кутија и е составен дел од вашиот живот.Мулти-димензионален простор дизајн елемент ви овозможува веднаш да се најде она што го сакате, промена совршен изглед на традиционалните работ дизајн, и на работ на совршен козметички случај дизајн станува се повеќе од три-димензионални мода.【Име】 : Мулти-функција складирање кутија【Материјал】 : ABS пластика【Материјал】 : други【Стил】 : Нордиските стил【Популарни елементи】 : мали свежи【Популарни елементи】 : macarons【големина】 : 26x17x18cm (10.2x7x7.1 инчи)【Применливи простор】 : спална соба, бања, бања【Дали е рачно изработени】 : Yes Cosmetic кутија мулти-функција карактеристики : 1. Мулти-простор дизајн, мулти-функција складирање кутија, покажува повеќе иновативни искуство.2. Користете благ сапун и топла вода.Вие само треба да се чистат со влажна крпа и тоа ќе сјај повторно.Ти веќе не се грижите за чистење.3. Совршен простор, можете да го најдете она што ви треба во времето, да се создаде свој pers.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

LLNN Луксузни Дрвена Кутија за Накит Голем Капацитет Гроздобер Свадба Богатство Градите Голем Капацитет Додаток
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LLNN Луксузни Дрвена Кутија за Накит Голем Капацитет Гроздобер Свадба Богатство Градите Голем Капацитет Додаток

★ Процес на производство : Чиста цврсто дрво е внимателно да се полира со рака, еколошки и здрави.Изглед

DEN 1024.80
CXJAY Накит Кутија,Висок Капацитет Мека СТП Кожа Декоративни Накит за Чување за Белегзии, Обетки, Прстени, Ѓердани,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CXJAY Накит Кутија,Висок Капацитет Мека СТП Кожа Декоративни Накит за Чување за Белегзии, Обетки, Прстени, Ѓердани,

Модата се менува, но добар стил е засекогаш.Оваа СТП Накит Складирање Кутија ви помага да бидете шик сек

DEN 1497.60
HGVVNM Едноставно Патување Преносни Накит Кутија со Патент Студ Обетки Накит Складирање Кутија Мултифункционални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HGVVNM Едноставно Патување Преносни Накит Кутија со Патент Студ Обетки Накит Складирање Кутија Мултифункционални

Еколошки кожа жито кожа, мека и носатотпорни, без мирис.Внатрешниот слој е направен од еколошки мушка по

DEN 6202.80
GJRFYJ cfslp Кожа Накит Кутија Види Случај скапоцен камен Пакет за Складирање Голем Простор Прстен Ѓердан Хривнија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GJRFYJ cfslp Кожа Накит Кутија Види Случај скапоцен камен Пакет за Складирање Голем Простор Прстен Ѓердан Хривнија

Разумен двојноlayer голем капацитет.Автоматско плоча дизајн се рефлектира поголем простор за складирање.

DEN 12947.76
XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите

ТОПНИВО СТП КОЖА : Овој Накит Кутија е направена на највисоко ниво црна СТП кожа и сомот обвивка, се одли

DEN 8646.48