• Неодамнешно
NUOBESTY дрвени Прстен Кутија Селски Свадба Прстен Носителот Накит Градите Организатор Обетки Монета Накит Дрвена Кутија Случај

NUOBESTY дрвени Прстен Кутија Селски Свадба Прстен Носителот Накит Градите Организатор Обетки Монета Накит Дрвена

Buyers rating:
DEN 158.88

Количина на стоки

Гроздобер Стара Шик Дизајн, идеален за селски свадбена церемонија.Висина : Околу. 5cm/1.97 инчен (Капак висина : 1cm, Случај висина : 4cm).Дијаметар : Прибл. 6cm/ 2.36 инч.Гроздобер стара шик дизајн, идеален за селски свадбена церемонија.Свадба Прстен Носител Кутија Прстен Јадење Накит Складирање Кутија.Description The селски свадба прстен кутија е исклучителна и креативни со "MARRY ME" се печатени на насловната.Неговата берба стара шик дизајн е идеален за селски свадбена церемонија која може да се привлечат вашите клиенти интерес и да ги направи забава.Карактеристики - Боја : Природна дрвени - Материјал : Дрво - Дијаметар : Прибл. 6cm/ 2.36 инчен - Висина : Околу. 5cm/1.97 инчен (Капак висина : 1cm, Случај висина : 4cm)- Гроздобер Стара Шик Дизајн, идеален за селски свадбена церемонија.Пакет Including1 * Дрвени Печатени ОМАЖИ за МЕНЕ Стара Шик Селски Свадба Прстен Носител Кутија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJJZS Накит Кутија за Накит Кутија Организатор на Екранот Лента за Чување Фиока Големо Огледало Девојки Тинејџерите

ТОПНИВО СТП КОЖА : Овој Накит Кутија е направена на највисоко ниво црна СТП кожа и сомот обвивка, се одли

DEN 8646.48
LLNN Луксузни Дрвена Кутија за Накит Голем Капацитет Гроздобер Свадба Богатство Градите Голем Капацитет Додаток
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LLNN Луксузни Дрвена Кутија за Накит Голем Капацитет Гроздобер Свадба Богатство Градите Голем Капацитет Додаток

★ Процес на производство : Чиста цврсто дрво е внимателно да се полира со рака, еколошки и здрави.Изглед

DEN 1024.80
ZANFUN Кутија за Складирање Организатор Дрво рачно изработени Заклучување Контејнери Хривнија Накит Бисер Случај
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZANFUN Кутија за Складирање Организатор Дрво рачно изработени Заклучување Контејнери Хривнија Накит Бисер Случај

Увезени ♫ Совршен за чување / прикажување на вашиот омилен накит, нараквица, обетки, ѓердани, brooch, косат

DEN 134.16