• Неодамнешно
UXZDX CUJUX Слоевит Накит Кутија, Lockable Накит Организатор, со Куки за Ѓердани, Види Коцки, Покриен Простор, Отстранлив dividers, Задебелена Рамка

UXZDX CUJUX Слоевит Накит Кутија, Lockable Накит Организатор, со Куки за Ѓердани, Види Коцки, Покриен Простор,

Buyers rating:
DEN 9595.20

Количина на стоки

★ На козметички складирање кутија е направена од еколошки материјал, дебела и издржливи. ★ На козметички складирање кутија усвојува уникатен дизајн, исклучителна изработка, ниско ниво на подот, голем капацитет за складирање, може да се складира, може да се користи како украси, таписерии и практични. ★ Ова козметички складирање кутија има мала меморија и голем капацитет во куќата на вашата нега на кожата производи, вашата шминка и вашиот накит. ★ На козметички складирање кутија се вклопува во спалната соба и во бањата.Тоа што е мал во големина и може да се постави каде било. ★ Користи полето На естетската складирање кутија е исклучителна и применливо, за лична употреба, за испраќање на пријатели и љубовници.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

erddcbb Кутија за Накит за Жените Цврсто Дрво Lockable Накит Кутија,Голем Накит Организатор со Огледало Фиоки,Гроздобер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

erddcbb Кутија за Накит за Жените Цврсто Дрво Lockable Накит Кутија,Голем Накит Организатор со Огледало Фиоки,Гроздобер

ДРВЕН Материјаловој Накит Организатор Е Направен Од Вистинско Дрво,Дрво Е Силен И Јак.Дрвени Кутии За Н

DEN 1680.00
GJRFYJ cfslp Кожа Накит Кутија Види Случај скапоцен камен Пакет за Складирање Голем Простор Прстен Ѓердан Хривнија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GJRFYJ cfslp Кожа Накит Кутија Види Случај скапоцен камен Пакет за Складирање Голем Простор Прстен Ѓердан Хривнија

Разумен двојноlayer голем капацитет.Автоматско плоча дизајн се рефлектира поголем простор за складирање.

DEN 12947.76
CXJAY Накит Кутија,Висок Капацитет Мека СТП Кожа Декоративни Накит за Чување за Белегзии, Обетки, Прстени, Ѓердани,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CXJAY Накит Кутија,Висок Капацитет Мека СТП Кожа Декоративни Накит за Чување за Белегзии, Обетки, Прстени, Ѓердани,

Модата се менува, но добар стил е засекогаш.Оваа СТП Накит Складирање Кутија ви помага да бидете шик сек

DEN 1497.60
GYJYEG Девојки се Прикаже Голем Накит Кутија Организатор Прстени Пакување Случај Компатибилен со Ѓердани Хривнија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GYJYEG Девојки се Прикаже Голем Накит Кутија Организатор Прстени Пакување Случај Компатибилен со Ѓердани Хривнија

Со Големо Огледало Внатре Горниот фах : 1 Прстен Оддел, 7 слотови Со 5 фиоки Првата Фиока : 20 Слотови за Прс

DEN 2145.60
HGVVNM Едноставно Патување Преносни Накит Кутија со Патент Студ Обетки Накит Складирање Кутија Мултифункционални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HGVVNM Едноставно Патување Преносни Накит Кутија со Патент Студ Обетки Накит Складирање Кутија Мултифункционални

Еколошки кожа жито кожа, мека и носатотпорни, без мирис.Внатрешниот слој е направен од еколошки мушка по

DEN 6202.80
LLNN Луксузни Дрвена Кутија за Накит Голем Капацитет Гроздобер Свадба Богатство Градите Голем Капацитет Додаток
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LLNN Луксузни Дрвена Кутија за Накит Голем Капацитет Гроздобер Свадба Богатство Градите Голем Капацитет Додаток

★ Процес на производство : Чиста цврсто дрво е внимателно да се полира со рака, еколошки и здрави.Изглед

DEN 1024.80