• Неодамнешно
Konsait Еднорог Нокти Налепници Decals (1200 Дизајни), Само Лепило 3D Помине Уметност Налепници Виножито Еднорог Дијамант Нокти Совети Украси за Нокти Оркестарот за Деца Дев

Konsait Еднорог Нокти Налепници Decals (1200 Дизајни), Само Лепило 3D Помине Уметност Налепници Виножито Еднорог

Buyers rating:
DEN 184.56

Количина на стоки

карактеристики еднорог, цвеќиња, виножито, дијамант, венец, срцето, облаците, ѕвездите, сладолед и така натаму, додадете радост фестивалот атмосфера на вашиот еднорог роденден. Се применуваат на база на лак ви се допаѓа , нека се исуши целосно. Големина : 10. Материјал : Хартија 4.Одличен подарок за вашата ќерка е Еднорог роденден, можете исто така да им даде на вашиот пријател е ќерка како подарок.Дома декоративни нашите нокти, добие тоа за забава!.Добиете твое денес!Пакетот вклучува : 1200 Дизајни Еднорог Помине Уметност Налепници Decals (12 листови). Лесен за употреба, погодна за Девојки Деца Жените Нокти DIY професионални салон и дома партија користење.Посветени сме да обезбедиме најдобри шопинг искуство,ве молиме контактирајте со нас ако имате било какви загриженост,нашата служба за корисници тим секогаш стојат од страна да го реши вашиот проблем брзо и ефикасно!Функција 1.достоен пакет за споделување со вашите пријатели и семејство.Повеќе еднорог декорација партија услуги ве молиме посетете ја Konsait storefront!.Долготрајни, овие еднорог нокти налепници нокти маникир decals ќе престојува подолго од нормално налепници ако тоа е правилно да се применуваат!и лесно да се отстрани со користење на лак смена, само да уживаат во забавата на DIY помине уметност занает. Мешани симпатична цветен еднорог нокти налепници, ви овозможи со различни опции.14 инчен , 3 D самолепливи помине уметност decals за да одговара на повеќето природни или лажни нокти, лесно да се примени, изберете ви се допадна шема,само користење пинцети кора од надвор да се држиме тоа нежно вашите нокти, со примена врз база палто и бел лак ќе биде подобро.Инструкции 1.Ќе добиете 12 листови (околу 1200 дизајни) еднорог 3d нокти налепници за девојчиња, овие еднорог партија материјали помине декорација со различни бои и дезени, совршен дизајн за жени, девојки.Тоа е Шарени,Симпатична,И Празник Дух еднорог помине обвива,додадете фестивал и жива атмосфера на сите за еднорог партија се залага за резерви.Различен дизајн симпатична малку еднорози, девојки ќе сакаат тоа.Купи со доверба, било каков проблем, само ни e-mail, на нашите клиенти секогаш стојат од страна на вашиот 100% задоволни шопинг искуство за еднорог нокти налепници decals.Секој лист помине уметност decals мерки 10.Ние сме само правни сопственикот и продавачот на овој трговска марка и да преземе целосна одговорност за квалитетот на нашите производи. 3 D самолепливи нокти налепници, лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.За Konsait : Konsait е НИ регистрирана трговска марка заштитена од НАС и ЕУ Правото на трговска Марка; Комбинираат со најновата технологија и дизајн, ние се посвети за да се обезбеди возбудливи производи со користење на искуството на луѓето во секојдневниот живот. Применуваат јасни topcoat и да чекаат додека не се исуши.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Валентин Помине Уметност Налепници Вода Трансфер Шарени Љубов Срцето Секси Усни Зборови Помине Лизгачи Дизајнер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Валентин Помине Уметност Налепници Вода Трансфер Шарени Љубов Срцето Секси Усни Зборови Помине Лизгачи Дизајнер

Пакување : ќе добиете 12 листови стилови на Денот на Вљубените, нокти налепници, погодна за жени, деца и де

DEN 921.60
Пеперутка Помине Уметност Налепница 5D Исклучителна Врежана Црно Бела Пеперутка Крилја Зголеми Цвет Пердув Резба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пеперутка Помине Уметност Налепница 5D Исклучителна Врежана Црно Бела Пеперутка Крилја Зголеми Цвет Пердув Резба

5 D Врежана Нокти налепници : ќе добиете 3 листови 5 D исклучителна врежана помине decals, На Стереоскопски вр

DEN 215.76
30 компјутери Пеперутка Помине Уметност Налепници,Вода Трансфер Пеперутка Помине Decals Маникир Декорација Снабдување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

30 компјутери Пеперутка Помине Уметност Налепници,Вода Трансфер Пеперутка Помине Decals Маникир Декорација Снабдување

Пеперутка Дизајн : Нашите Нокти налепници може за мали девојчиња, овие цвет пеперутка партија додатоци

DEN 143.76