• Неодамнешно
ONNPNN 7 Лист Помине во Дресот на Налепница, 3D Крива Мрачно Линии Ноктите Уметност Налепници, Лепило Разголување Лента Ноктот Decals, Водоотпорен Разголување Ленти Линиј?

ONNPNN 7 Лист Помине во Дресот на Налепница, 3D Крива Мрачно Линии Ноктите Уметност Налепници, Лепило Разголување

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

*ВИСОК-КВАЛИТЕТ - нокти налепница изработени од еколошки материјали,безбедни и здрави, ве молиме да ги користат со доверба.лесно да се отстрани.Со соодветна апликација, можете да ја добиете вашата поставен на ноктите дома. *ШИРОКО се КОРИСТИ - Овие помине уметност декорација налепници може да се користи за дизајн на вашите нокти уметност, ноктите моделите, нагласи итн.Направи го вашиот прст помине шарени и убави.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти. *ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - самолепливи, линија има лепак.Ако користите некој вид на врвот грбот во текот на линии тие ќе трае подолго време и нема да изгубат било сјај.Ноктите фолија или оркестарот заврши, ќе му даде толку убаво holographic ефект. *ПРИЛИКИ - На ноктите налепница е најдобриот подарок за вашите пријателки, вашата мајка, жена ти.Ноктите фолија налепници се одлични за ноктите од прстите и ноктите украси.Совршен за домашна употреба, професионална употреба и ноктите салон употреба. *РАЗЛИЧНИ МОДЕЛИ -Пакетот вклучува различна боја Ноктите дизајни Налепница.Модерен и симпатична дизајн,лесно да се користи.Чисти и погодни за употреба,Седум Бои да се избере.Погоден за користење на врвот на ноктите полирање, УВ гел, акрилик, итн.Овие Крива Мрачно Линии нокти налепници нокти маникир decals ќе престојува подолго од нормално налепници ако правилно се применува!и лесно да се отстрани со користење на лак смена, само да уживаат во забавата на DIY помине уметност занает.Доаѓаат со лепило,нема потреба за неуредна лепак.Некој вид на врвот грбот во текот на линии ќе им помогне да трае подолго и нема да изгубат било сјај.Совршен за дизајнирање на вашиот сопствен помине уметност.Тоа е многу добро.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат