• Неодамнешно
Срцето Помине Уметност Налепници,Валентин Помине Уметност Материјали 3D самолепливи Помине Decals Секси Црвени Усни XO Љубов Бакнеж Срцето Писмо Дизајни за Жени, Девој

Срцето Помине Уметност Налепници,Валентин Помине Уметност Материјали 3D самолепливи Помине Decals Секси Црвени

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Срцето Дизајн : 10 листови Вљубените помине уметност decals, Секси Црвени Усни нокти Налепници,за Девојка Жените Ноктите Уметност DIY Декорација,кој е совршен за домашна употреба или нокти салон.Добар Квалитет : Оваа Љубов срцето серија нокти налепници се направи на безбеден и еколошки материјали, Погоден за повеќето помине стилови, на пример лажни нокти,вештачки нокти,на доградба на акрилни нокти,природата ноктите,и така натаму.Лесен за Користење : Само користење пинцети да лупам помине самолепливи налепници и се држи цвеќе decals на вашите нокти.Можете исто така да користите гел ноктите за да се покријат за да се направи убава налепници трае подолго.DIY Помине Стил : 3d Валентин Срцето дизајн на нокти налепници ќе биде одличен подарок за девојки, деца, женски пријатели, погоден за нокти и ноктите декорација.Квалитет на услуга : Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа, и 100% Пари Гаранција за враќање на, ако предмети се оштетени или со сериозна квалитет проблем.Боја : Дизајн 1.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Valentine Stickers for Nails
Material:
Paper
Color:
As the picture shows
Quantity:
10 Sheets Nail Self-adhesive Valentine's for Stickers
Feature:
Can be used for UV nails. :
100% brand new and high-quality nail art stickers. :
Easy to apply on natural or artificial nails. :
Designer nail art stickers, perfect suitable for nail or nail tip. Fit for most nails. :
Elegant and fashionable style, easy to match any nail color. :
Very easy to use, suitable for Professional Salon and Home use. :
DIY nail art, share with friends and enjoy the fun of making. :
Fashion element nail design, very suitable for party and daily decoration, easy to use, change the pattern at any time. :
How to Use! :
1. Clean up your nail surface. :
2. Paint your nail polish until it is dry. :
3. Use tweezers to peel off the pattern softly from base paper. :
4. Stick the pattern on the nail and press the pattern for a few seconds. :
5. Cover the pattern with transparent nail polish :

Купувачи како што сакаат

Срцето Љубов Нокти Налепници Црно Бело Срце Помине Уметност Налепници Валентин Помине Материјали Decals 3D самолепливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Срцето Љубов Нокти Налепници Црно Бело Срце Помине Уметност Налепници Валентин Помине Материјали Decals 3D самолепливи

Количина : ќе добиете 4 лист денот на Вљубените самолепливи помине уметност decals 600 парчиња различни шема

DEN 191.76
Пеперутка Помине Уметност Налепница 5D Исклучителна Врежана Црно Бела Пеперутка Крилја Зголеми Цвет Пердув Резба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пеперутка Помине Уметност Налепница 5D Исклучителна Врежана Црно Бела Пеперутка Крилја Зголеми Цвет Пердув Резба

5 D Врежана Нокти налепници : ќе добиете 3 листови 5 D исклучителна врежана помине decals, На Стереоскопски вр

DEN 215.76
Валентин Помине Уметност Налепници Вода Трансфер Шарени Љубов Срцето Секси Усни Зборови Помине Лизгачи Дизајнер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Валентин Помине Уметност Налепници Вода Трансфер Шарени Љубов Срцето Секси Усни Зборови Помине Лизгачи Дизајнер

Пакување : ќе добиете 12 листови стилови на Денот на Вљубените, нокти налепници, погодна за жени, деца и де

DEN 921.60