• Неодамнешно
20 Листови Целосна Помине Обвива лак Ленти Налепници Солидна Боја на лак Налепници Само Лепило Нокти Налепници со 2 Парчиња Нокти Датотеки за Жени, Девојки DIY Уметно?

20 Листови Целосна Помине Обвива лак Ленти Налепници Солидна Боја на лак Налепници Само Лепило Нокти Налепници

Buyers rating:
DEN 283.20

Количина на стоки

Богат во Количина : пакетот содржи 20 листови на гел на ноктите ленти во полна боја и 2 парчиња црвени нокти датотеки, доволни количини и различни бои за да ги задоволи вашите нокти декорација барања и да се замени.Едноставен, но Елегантен : постојат 20 различни цврсти бои на нокти налепници за вас да се избере, како црвена, сина, виолетова, вино црвено, розово, црвено и повеќе; Овие нокти обвива за жени изгледаат таписерии и шармантна, која може добро одговара со вашиот стилски облека.Лесен и Сигурен : овие стапчиња на лак се изработени од квалитетни и безбедни материјал, чист и удобен за носене, не се наштети на вашиот ноктите и кожата, не е лесно да лупам поради силна гел, кој можете да го користите за долго време.Едноставен за Употреба : овие лак налепници се дизајнирани со силна само лепило на грбот, па вие само треба да се држи ги на вашите нокти, и ќе може да се добие атрактивна нокти декорација, што е убаво помине додаток за квалификувани помине салони, дома, почетници и така натаму.Применливи Прилики : нашата само лепило помине decals може да декорирате вашиот ноктите, рацете, нозете, лажни нокти, на доградба на акрилни нокти и повеќе, кои може да бидат применети за повеќето прилики, како и запознавање, годишнина, свадба, ангажирање, забава, работа, семејство собир на секојдневниот живот или за други.Уживајте во DIY време : обезбедени нокти датотеки може да помогне да се намали и датотека на вашиот ноктите во вашата посакувана должина и облик, само да уживаат во DIY изработката процес заедно со вашите пријатели, кои ќе имаат прекрасен и релаксирачки време.Слатка претставува : Овие убави и нежни целосна заврши лак налепници може да лесно да се добие повеќето дами " прилог, можете да ги испратите на вашите семејства, сестра, пријатели, соученици, колеги, соседи да ги направи среќни, а исто така да се покаже вашиот добар вкус.Карактеристики : Материјал : безбедно материјал во Боја : како на слики прикажани Пакет вклучува : 20 x Целосна заврши лак налепници 2 x Нокти датотеки Белешки : Мали и јаде предмети, ве молиме да ги задржи подалеку од дофат на деца под 3 години.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Откако ноктите налепница е во прилог, можете да нанесете слој на лак за да се направи тоа трае подолго.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Валентин Помине Уметност Налепници Вода Трансфер Шарени Љубов Срцето Секси Усни Зборови Помине Лизгачи Дизајнер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Валентин Помине Уметност Налепници Вода Трансфер Шарени Љубов Срцето Секси Усни Зборови Помине Лизгачи Дизајнер

Пакување : ќе добиете 12 листови стилови на Денот на Вљубените, нокти налепници, погодна за жени, деца и де

DEN 921.60
Ѕвезда Помине Уметност Налепници Decals Помине Уметност Материјали 3D самолепливи Помине Лизгачот Ѕвезди Налепници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕвезда Помине Уметност Налепници Decals Помине Уметност Материјали 3D самолепливи Помине Лизгачот Ѕвезди Налепници

Количина : ќе добиете 8 Листови мода помине уметност налепници, 3 D ЧетириПосочи Ѕвезда 8 бои уникатен диз

DEN 191.76
30 компјутери Пеперутка Помине Уметност Налепници,Вода Трансфер Пеперутка Помине Decals Маникир Декорација Снабдување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

30 компјутери Пеперутка Помине Уметност Налепници,Вода Трансфер Пеперутка Помине Decals Маникир Декорација Снабдување

Пеперутка Дизајн : Нашите Нокти налепници може за мали девојчиња, овие цвет пеперутка партија додатоци

DEN 143.76