• Неодамнешно
Срцето Љубов Нокти Налепници Црно Бело Срце Помине Уметност Налепници Валентин Помине Материјали Decals 3D самолепливи Помине Уметност Совети Лизгачи за Жени, Девојк?

Срцето Љубов Нокти Налепници Црно Бело Срце Помине Уметност Налепници Валентин Помине Материјали Decals 3D самолепливи

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Количина : ќе добиете 4 лист денот на Вљубените самолепливи помине уметност decals. 600 парчиња различни шема дизајни донесе повеќе забава на вашиот DIY помине уметност.DIY Помине Уметност : 3 D Срце Љубов нокти налепници се направи повеќе елегантна.Можете да го дизајн на различни стилови на роуз помине уметност со sequins, или ноктите rhinestones и така натаму, да ги задоволат вашите богата имагинација на ноктите DIY и да се создаде свој помине стил.Лесен за Користење : Црна срцето помине уметност налепница се самолепливи, може да се лепат директно на ноктите, заврши акрилик помине уметност дизајн во само неколку секунди.Безбедни и Здравствено : 3 D Нокти налепници за жените се изработени од еколошки материјали, не-токсични, лесно да се отстрани со лак, можете да го користите за безбедно и тоа ќе трансфер добро.Гаранција : Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме во најкраток можен рок и да се потрудиме да ги реши вашите проблеми.Спецификација : Предмет : Љубов Срцето Нокти Налепници Боја : Црна/Бела/Црвена Големина : 12.2*7.5 cm Дизајни : 3 D Лизгачи За Нокти Шема : Љубов срца Тип : 3 D самолепливи нокти налепници Употреба : Помине уметност украси Пакет Содржина : 4 Лист Слушне Љубов 3 D Помине Уметност Налепници Функција : 100% нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Како да го користите : 1. скратува, чистење и полирање на ноктите; боја на позадина во боја на ноктите и сув излезе. 2. Отстрани филмот на производот, отсечени patter и се фрлам во вода 10-20 секунди. 3. Moisten ноктите, се држи моделот во позиција. 4. Соп до вода со хартиена крпа и удар сува. 5. Капа со јасна лак и удар сува.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат