• Неодамнешно
8 Листови Симпатична Цртан филм Помине Уметност Лепенки 3D самолепливи Помине Decals 3D Помине Уметност Материјали Luxury Designer Нокти Налепници за Жени, Деца Девојки Нокти ?

8 Листови Симпатична Цртан филм Помине Уметност Лепенки 3D самолепливи Помине Decals 3D Помине Уметност Материјали

Buyers rating:
DEN 239.28

Количина на стоки

Ќе добиете 8 Листови Цртан филм DIY помине уметност лепенки 3 D налепница за нокти само лепило симпатична цртан филм помине decals Дизајнер маникир декорација.Лесен за Користење : самолепливи дизајн, лесно ракување,само го користите помош на пинцета да ги собереш и да се лепат директно на ноктите,можете да добиете убава ноктите decors.Погоден за Професионални Салон и за Домашна употреба.Безбедност : Мода нокти decals налепници се направени на животната средина пријателски, кожата пријателски, и не-токсични материјали.вие може да ги користат со доверба.уживаат во забавата на DIY помине уметност со семејството или пријателите.Повод : Луксузни помине уметност налепници се погодни за украсување на различни ноктите, вклучувајќи гел на ноктите, на доградба на акрилни нокти, природни нокти лажни нокти, ноктите совет и повеќе; Погоден за домашна употреба или ноктите салони.Помага : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор или целосно враќање на средствата.Име на производ : Симпатична Цртан филм Помине Уметност Налепници самолепливи Помине Decals за на доградба на Акрилни Нокти Украси за Нокти DIY Партија Услуги Материјали Спецификација : Предмет Тип : Симпатична Цртан филм Налепници Decals за нокти Материјал : Хартија Големина : Околу 3.9 во x 3.1 во Боја : Како на сликата покажува Количеството : 8 Листови 3 D Помине уметност Дизајн Налепници Карактеристики : Сосема Нов во мало пакување и добар квалитет.Може да се користи за УВ ноктите.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Нема слика,без затоплување е потребно.Професионални Резултати во Минути.Лесно отстранување, промена на моделот на било време.Како да се користи 3d нокти налепници : 1.Скриј&чисти нокти,тогаш се применуваат тенок база на грб,нека се исуши. 2.Наслика вашите нокти со боја на вашиот избор и сув излезе. 3.Избира саканиот модел,користете помош на пинцета да се држиме тоа нежно на ноктите. 4.Се применуваат врвот грб & се овозможи да се исуши. 5.Заврши!.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Cute Cartoon Stickers Decals for nail
Material:
Paper
Size:
About 3.9in x 3.1in
Color:
As the picture shows
Quantity:
8 Sheets 3D Nail art Design Stickers
Features:
Brand New in retail package and good quality. :
Can be used for UV nails. :
Easy to apply on natural or artificial nails. :
No painting,no heating required. :
Professional Results in Minutes. :
Easy removing, change the pattern any time. :
How to use 3d nail stickers:
1.Trim&clean the nails,then apply a thin base coat,let it dry. :
2.Paint your nails with color of your choice and dry it out. :
3.Chose desired pattern,use tweezers to stick it gently on nail. :
4.Apply top coat & allow to dry. :
5.Finish! :

Купувачи како што сакаат

30 компјутери Пеперутка Помине Уметност Налепници,Вода Трансфер Пеперутка Помине Decals Маникир Декорација Снабдување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

30 компјутери Пеперутка Помине Уметност Налепници,Вода Трансфер Пеперутка Помине Decals Маникир Декорација Снабдување

Пеперутка Дизајн : Нашите Нокти налепници може за мали девојчиња, овие цвет пеперутка партија додатоци

DEN 143.76