• Неодамнешно
Maple Leaf Помине Уметност Налепница Графити Помине Уметност Decal 36 Листови Писмо Уметност Линија Тиква Турција Графити Вода Трансфер Помине Уметност Налепница за Жени,

Maple Leaf Помине Уметност Налепница Графити Помине Уметност Decal 36 Листови Писмо Уметност Линија Тиква Турција

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Есен Нокти Налепници : ќе добиете 12 листови денот на Благодарноста дизајн вода трансфер помине налепница за повеќето природни и лажни нокти, и може да се користи за да дизајн свој помине уметност, ноктите дизајн, нагласува и други елементи на дизајнот.ПРИЛИКИ : Денот на Благодарноста нокти налепници се најдобриот подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, роднини, пријатели.Погоден за домашна употреба или ноктите салони.Лесен за користење : грубо отсечени саканиот модел, отстранете ја филм од производот, тогаш се потопи во вода за 10-20 секунди, влажни помине со вода, користете помош на пинцета да нежно слајд на налепница до површината на ноктите и притиснете цврсто.Безбедност : ноктите decals се направи на безбеден и еколошки материјали, не-токсични, не ограничувајќи се на било помине стил, можете да го користите за безбедно (дури и бремените жени).Обезбедување на квалитет : за Да ви даде подобро шопинг искуство, ако имате било какви прашања или сугестии, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди совршена по-продажбата на услугата да ги исполни вашите барања.Есен Нокти Налепници за ноќта на Вештерките денот на Благодарноста Помине Уметност Додатоци Decals за Нокти Снабдување со Вода Паѓаат на Вода Трансфер Помине Уметност Налепници за на доградба на Акрилни Нокти, Тетоважите Ноктот Ноктот Декорација на Нокти Совети Спецификација : Предмет Тип : Падот Тема Нокти Налепници Сет Материјал : Хартија во Боја : Есен бои Пакет : 36 Листови шарени налепници за нокти Карактеристики : DIY Падне ноќта на Вештерките Божиќ Одмор Помине Оркестарот. 100% сосема нов и висок квалитет на нокти налепници.Лесно DIY Дома боја на позадина во боја на ноктите и сув излезе. 2.Отстрани филмот на производот, отсечени patter и се фрлам во вода 10-20 секунди. 3.Moisten ноктите, се држи на patter во позиција. 4.Соп до вода со хартиена крпа и удар сува. 5.Капа со јасна лак и удар сува.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Fall Theme Nail Stickers Set
Material:
Paper
Color:
Autumn colors
Package:
36 Sheets colorful stickers for nails
Features:
DIY Fall Halloween Christmas Holiday Nail Decor. :
100% brand new and high-quality nail stickers. :
Easy DIY at Home & Salon. Suitable for professional use or home use. :
Great for nail art decoration combined with nail polish, UV gel, acrylic nails and so on. :
Easy to apply on natural or artificial nails to make a wonderful nail art. :

Купувачи како што сакаат

Пеперутка Помине Уметност Налепница 5D Исклучителна Врежана Црно Бела Пеперутка Крилја Зголеми Цвет Пердув Резба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пеперутка Помине Уметност Налепница 5D Исклучителна Врежана Црно Бела Пеперутка Крилја Зголеми Цвет Пердув Резба

5 D Врежана Нокти налепници : ќе добиете 3 листови 5 D исклучителна врежана помине decals, На Стереоскопски вр

DEN 215.76
Валентин Помине Уметност Налепници Вода Трансфер Шарени Љубов Срцето Секси Усни Зборови Помине Лизгачи Дизајнер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Валентин Помине Уметност Налепници Вода Трансфер Шарени Љубов Срцето Секси Усни Зборови Помине Лизгачи Дизајнер

Пакување : ќе добиете 12 листови стилови на Денот на Вљубените, нокти налепници, погодна за жени, деца и де

DEN 921.60