• Неодамнешно
Цвет Помине Уметност Налепници Decals Црно Бели Нокти Налепници Цвет и Лист Ѓердан 3D Лизгачи Decal Гел лак Налепница DIY Дизајн на Нокти Совети (Црна)

Цвет Помине Уметност Налепници Decals Црно Бели Нокти Налепници Цвет и Лист Ѓердан 3D Лизгачи Decal Гел лак

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

【Она што Ќе Добиете за】 3 D самолепливи чипка цвет шема налепница, (црна/бела/злато 3 бои се достапни), секоја големина е 10x16.5 инчи. 300+ дизајни. 【Чипка цвет дизајн】 Нашите 3d чипка цвет нокти налепници се исклучително внимателен и уметнички во дизајнот на секоја линија. 【Лесен за Употреба】 На чипка цвет/лист помине уметност налепници се само-лепило и може да се подигнат и се користи со помош на пинцета. 【Апликации】 Погоден за свадба нокти салони и партија декорации на ноктите, и може да се користи и како декорација за честитки и мобилен телефон случаи. 【Материјал】Снегулка нокти налепници на еколошки кожата-friendly мека пвц пластични материјали, мека и нежна 3d помине налепница која возрасни и деца може да се користи безбедно.Производ Функција : Спецификација : Количина : 12pcs/ листови Лист Големина : Околу 25.5x16.5cm(10 x 6.5 Инчи)/голем лист Боја : Црно Бело Злато Лепило трансфер дизајнер фолија лизгачот Обрасци : Црна чипка цвет и лист ѓердан текст љубов c форма линија, се зголеми слива цвет, цреша, геометрија, пердув/Мачка пети ноктите налепници/ Симпатична Цртан филм Пакет Содржина : 1pcs 3 D налепници за нокти Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Може да се користи за УВ ноктите Не сликарство,без затоплување е потребно.Професионални Резултати во Минути!Лесно отстранување ,промена на моделот на било време.

Карактеристики на стоката

Quantity:
12pcs/ sheets
Sheet Size:
About 25.5x16.5cm(10 x 6.5Inch)/big sheet
Color:
Black White Gold Adhesive transfer designer foil slider
Patterns:
Black lace flower leaf necklace text love c shape line, rose plum blossom, cherry blossom, geometry, feather/Cat toe nail stickers/ Cute Cartoon
Package Contents:
1pcs 3D stickers for nails :
Features:
100% brand new and high quality. :
Can be used for UV nails :
No painting,no heating required. :
Professional Results in Minutes! :
Easy removing ,change the pattern any time. :

Купувачи како што сакаат

Ноќта на вештерките Налепници ,ноќта на Вештерките Лови Куќа План Налепници, ноќта на Вештерките План Налепници,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ноќта на вештерките Налепници ,ноќта на Вештерките Лови Куќа План Налепници, ноќта на Вештерките План Налепници,

Материјал : Paper Height : 7 inches Width : 5 inches Description Halloween лови куќа налепница сет.На налепници се намали за секој ба

DEN 381.12
XSRJ 12 Видови на Налепници На Ноктите Цвет Дизајн Вода Трансфер Лизгачот за Нокти Лето Помине Уметност Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XSRJ 12 Видови на Налепници На Ноктите Цвет Дизајн Вода Трансфер Лизгачот за Нокти Лето Помине Уметност Декорација

Исклучителна нокти налепници може да се користи лесно да се направи нокти повеќе убави.Помине Уметност

DEN 1610.40