• Неодамнешно
Sugarloaf Мејн Ски Авантури Сувенири 4 Инчен Винил Decal Налепница Планина Дизајн

Sugarloaf Мејн Ски Авантури Сувенири 4 Инчен Винил Decal Налепница Планина Дизајн

Buyers rating:
DEN 119.76

Количина на стоки

Висок Квалитетот На Фотографијата.Оваа налепница со гордост произведена и дизајниран во САД.Стапови во било која површина и е специјално дизајниран за да се користи во автомобили или фрижидери, на винил материјал кој се користи за да се произведе оваа налепница направи отпорни на тешки временски услови и, исто така, е исчезнат отпорни одржување убава графика светла и остри за долго време.Сите на R и R Увоз е decals функција висока дефиниција фото-квалитет отпечатоци и вашето омилено место да одат во светли, око-фаќање на бои.Тие се придржуваат лесно да било која површина како автомобили, фрижидери, или било која друга површина.Ова е исто така исчезнат-отпорни и водоотпорен decal, така што ќе може да се држи отворено или во вашиот автомобил, и тоа ќе изгледа светла и остри за долго време.Ако ви се зима како љубовник и уживајте во снежните авантури како ски, веројатно сакате да се донесе со вас меморија.Сите на R и R Увоз е decals функција висока дефиниција фото-квалитет отпечатоци и вашето омилено место да одат во светли, око-фаќање на бои.Тие се придржуваат лесно да било која површина како автомобили, фрижидери, или било која друга површина.Ова е исто така исчезнат-отпорни и водоотпорен decal, така што ќе може да се држи отворено или во вашиот автомобил, и тоа ќе изгледа светла и остри за долго време.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат