• Неодамнешно
KOVCOAP Цртан филм Зајакот Уметност Decals Bunny Ѕид Налепници Водоотпорен Винил Само Лепило Отстранлив Мурали за Детска Соба Спална соба Расадник Деца Куќа DIY Декорација Ѕ

KOVCOAP Цртан филм Зајакот Уметност Decals Bunny Ѕид Налепници Водоотпорен Винил Само Лепило Отстранлив Мурали

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

¡¾APPLICATION ПОВРШИНАТА¡¿ : се Однесува на било мазни и чисти површини, како што се мебел, плочки, фрижидер, огледала, прозорци, ѕидови, стаклена врата,прозорец панелот, плакар, итн.Лесно да се примени само лупам и стап.Кинескиот ѕид оркестарот за вашата дневна соба или детска соба. ¡¾PATTERN¡¿ : Овој пренослив Ѕид Налепница, печати уметнички и модерен дизајн во око-фаќање на mural.светол тон и strongcolor, совршено ги красат вашата соба и experss си слободно. ¡¾DECORATION СЦЕНИ ¡¿ : Овој Ѕид Decales за вашиот дом, ќе им даде на вашиот соба освежување гледам, се создаде волшебно атмосфера. ¡¾FEATURE¡¿ : DIY инспирација, decals се отстранува и repositionable без леплива остатоци, на налепници лесно да се примени!Отстранлив, обновливи и repositionable!не се потребни алатки, само го користите вашите раце!Покажете ја вашата креативност и уметнички талент, вие сте во можност да се организираме како што сакаат.Нашиот ѕид налепници се направени од високо квалитетни мат винил и изгледа како сликарство. ¡¾PACKAGE¡¿ : 1 X ѕид налепници.Decals пристигне подготвени да ги користат; едноставно тргни исклучите поддршка и да се држи до било каква мазна, чиста површина.Тие освои¡т штета ѕидови или остави леплива остатоци зад себе, така да може да се отстрани, ја наместите и повторна употреба, одново и одново.Карактеристики : Загарантирана Removable Repositionable Reusable No штета да се насликани walls Leaves не леплива residue Quick да apply Safe и easy Budget-friendly Ideal за долгорочна или Привремено use An прифатлива стил booster Peel и се Држи Decals се Брзо и Fun Quick и лесно да се примени, Ѕид Decals се во кавга-бесплатно - Само КОРА, СТАП, ги КРАСАТ!Да се применуваат, кора од поддршка, и да се држи до било каква мазна ѕид или површината.Се организираме и да ги преуредите за совршен екранот.Не алатките кои се потребни.Користете страна да го обезбеди своето место.Да се отстрани, полека кора од ѕидот.Кора и се Држи Ѕид Decals се 100% се отстранува и се остава нула леплива остатоци зад себе.Плус, да ги декорираат со самодоверба знаејќи дека кора и се држи ѕид decals се слободни од штетни хемикалии како phthalates и да доведе, што ги прави безбедно да се користи во вашиот личен простор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

100 Компјутери Ѕвезда Налепници Светат во Темно Пластични Ѕвезди Налепници Прозрачна Ѕид Decals Дома Ѕид Оркестарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

100 Компјутери Ѕвезда Налепници Светат во Темно Пластични Ѕвезди Налепници Прозрачна Ѕид Decals Дома Ѕид Оркестарот

Уникатен прозрачна ѕид налепници уметност декорација за спални соби, дневни соби, студии и така натаму.

DEN 335.76