• Неодамнешно
Слатка Jojo Цветни Дизајни Лист Голема Кора и се Држи Ѕид Decal Налепници Уметност бебе соба Оркестарот Mural - Сет од 4 Листови Зелена и Бела Boho Акварел Ботанички Woodland Троп

Слатка Jojo Цветни Дизајни Лист Голема Кора и се Држи Ѕид Decal Налепници Уметност бебе соба Оркестарот Mural

Buyers rating:
DEN 647.76

Количина на стоки

4 Листови - 18in.x 10in.секоја од нив.Лесно Кора и се Држи Поддршка.Repositionable - Нема да наштети на ѕидовите.Овој дизајн е за појавување на додатоци како што се попречува, светилка нијанси, прозорец третмани и ѕидот décor координирање листови, граница, ѕид decals, туш завеси, мобилни телефони, менување подлошки и перничиња случаи.Дизајн вашиот детето во спалната соба тема тие ќе го сакам!Слатка Jojo Дизајни отстранлив ѕид decals додадете забавни и шарени допир на било спалната соба.Овие ѕид decals, направи големи дарови!Подобрување на вашата соба оркестарот и да се создаде интересна и стимулативна средина со овие кинескиот ѕид decals. *ЗАБЕЛЕШКА : Овие decals се наменети за стандарден стан ѕид завршува и не може да се придржуваат целосно да текстура ѕид.Ве молиме консултирајте се со професионалец ако се работи со не-стандардни ѕид заврши.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Планината бебе соба Оркестарот – Бебе Момче бебе соба Оркестарот – Деца Декор – Расадник Ѕид Оркестарот – Планински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Планината бебе соба Оркестарот – Бебе Момче бебе соба Оркестарот – Деца Декор – Расадник Ѕид Оркестарот – Планински

Само најдобро за вашето бебе : да се Создаде пријатна, топла атмосфера за вашиот нов додаток или импреси�

DEN 623.76