• Неодамнешно
3D Ѕидот на Замокот Налепници DIY Сонцето и Месечината Ѕид Decals Отстранлив Шарени Облаци Ѕвезди Ѕид Уметност Оркестарот за Деца, Момчиња и Девојки Спална соба бебе соб

3D Ѕидот на Замокот Налепници DIY Сонцето и Месечината Ѕид Decals Отстранлив Шарени Облаци Ѕвезди Ѕид Уметност

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

❤Безбедно Материјал : Еднорог ѕид налепници се направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, не-токсични, еколошки и водоотпорен.Лесно да се примени и да се отстрани без да остават остатоци или оштетување на ѕидот.Вклучувајќи 2 парче од листови; Секој лист големина : 12inches x 36 инчи. ❤Resuable и Лесно да се Отстрани : Водоотпорен материјал, не грижете се за штета.Можете да DIY паста според вашиот омилен модел.Само треба да лупам и паста, без алатки се потребни.Еднократно, repositionable, пренослив и ослободен од остатоци, многу лесно може да се отстрани и да кора, без оштетување на стакло или лепила!. ❤Супер Beutiful Еднорог Дизајн : Нашата еднорог ѕид налепници содржат различни елементи погоден за домашна декорација.Акварел стил на дизајн, шарени коса, огромен замок, виножито и шарени облаци.Секоја девојка, кој е фасциниран од еднорози апсолутно ќе го сакаат тоа.Еднорог ѕид decals донесе силно чувство на убавина и cuteness да околината, дополнуваат соба сакате да ги красат, и да се создаде една прекрасна околина за вас. ❤Декоративни и Сестраност : Еднорог ѕид decals се најдобриот подарок украси за тинејџери " домашна декорација.Вашата девојка може да се одржи различни делови каде што тие сакаат.Нивниот висок квалитет ги прави исклучителен подарок.Оваа шарени еднорог decal е совршен за девојки соби, playrooms, дневни соби, градинки, библиотеки, активност соби, предучилишните установи, дневни центри, трговски центри, или на места каде што сакате да биде симпатична. ❤Совршен Подарок : убави цвеќиња позадина може да се користи како детски роденден подароци, партија украси, партија подароци, одмор подароци и Божиќни подароци.Тоа исто така може да се користи од страна на вашите деца, пријатели, roommates или членови на семејството.Исклучителна и специјален дизајн ја прави вашата соба уникатна.Тоа ќе ви донесе неверојатно допир да вашиот дом внатрешна декорација.Нашите декоративни ѕид налепници се секогаш вашиот идеален подарок избор.За Производи : .Во ВИНОЖИТО WSK продавница, ние сме посветени да обезбеди совршена производи и услуги во ѕидот декорација налепници категории, ако имате било каков проблем, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.Како да се Аплицира : .

Карактеристики на стоката

Material:
PVC/Vinyl

Купувачи како што сакаат