• Неодамнешно
Бебе бебе соба Ѕид Decal барајќи го Немо Ѕид Цитат Расадник Ѕид Налепница Ѕид Фраза Ѕид Зборови Ѕид Графички Home Art Оркестарот -Гледам ти си навистина слатко, но јас не м

Бебе бебе соба Ѕид Decal барајќи го Немо Ѕид Цитат Расадник Ѕид Налепница Ѕид Фраза Ѕид Зборови Ѕид Графички

Buyers rating:
DEN 333.60

Количина на стоки

Сон Птица decal е тенка, флексибилни, а има изглед на се рачно насликани без неред, тоа има 18 бои и различни decals да се создаде уникатен дизајн!Decal природата винил го прави едно време, една апликација.Откако отстранети тоа не може да се reapplied.Сон Птица decals може да се примени на мазни и чисти површината (ѕидови, стакло, врати и сл.).Не користите на текстура ѕидови (портокал, сенди и зрнеста), свежи бои (помалку од 14 дена) и ниска VOC (Испарливи органски соединенија) боја.Сон Птица секој decal е направен од висок квалитет, самолепливи и водоотпорен винил.Нашите винил е оценет за последните 5 години, на отворено и практично засекогаш затворен простор, не ќе кора од далеку или меур.Сон Птица Секој decal доаѓа со Комплетна, Лесно да се следат инструкциите кои ќе ви прошетка низ секој чекор, без проблеми да се примени.Многу побрзо, почиста и полесно отколку сликарство!.ВАЖНО : За кориснички decals, ве молиме изберете "Custom" и големина, тогаш ни e-mail на боја сакате,ако не да ни кажете ја бојата,ние ќе ви испратиме црна еден по 24 часа.Ова е многу важно или не можеме да ја процесира вашата нарачка. (кликнете на "контактирајте со продавачот" во вашата нарачка историјата на страницата веднаш по купување за да го промените редоследот од default).Карактеристики на производот : ВАЖНО : За кориснички decals, ве молиме изберете "Custom" и големина, тогаш ни e-mail на боја сакате,ако не да ни кажете ја бојата,ние ќе ви испратиме црна еден по 24 часа.Ова е многу важно или не можеме да ја процесира вашата нарачка. (кликнете на "контактирајте со продавачот" во вашата нарачка историјата на страницата веднаш по купување за да го промените редоследот од стандардно) Сон Птица винил decals се направени со прецизност и грижа.Ова не е "склопување" тип на бизнис.Ние се стави многу време и напорна работа во секој дизајн.Ние ги користиме само највисок квалитет на материјали и нашите decals се сите направени на мат финиш винил, така што тие изгледаат како тие биле насликани или stenciled на ѕид.На мастила дека ние ги користиме не се токсични, и секогаш да изгледаат убаво и жив!Ние сме 100% зад услуги кои ги нудиме и зад производите што ги направи и продава.Сон Птица Ѕид Decals се одличен декорација алтернативи за renters и сопствениците на куќи слично.Тие се лесно да се инсталира и да се само како лесно да се отстрани.Нашиот ѕид decals нема да остави леплива остатоци зад по отстранување, или, така што нема да има дополнителни средства за чистење е потребно.Сите наши винил ѕид decals се отстрани, но не се обновливи.Бидете сигурни дека за да зумирате на сликата за да ги видите сите фини детали на овој дизајнер decal.Се создаде простор во вашиот дом, канцеларија или навистина било каде што се изложуваат на вашата личност со нашите евтини, издржлив, лесен за инсталација, винил графика!!!Пакет се вклучени 1* Винил Ѕид Decal 1* Примена на Инструкциите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Планината бебе соба Оркестарот – Бебе Момче бебе соба Оркестарот – Деца Декор – Расадник Ѕид Оркестарот – Планински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Планината бебе соба Оркестарот – Бебе Момче бебе соба Оркестарот – Деца Декор – Расадник Ѕид Оркестарот – Планински

Само најдобро за вашето бебе : да се Создаде пријатна, топла атмосфера за вашиот нов додаток или импреси�

DEN 623.76