• Неодамнешно
Blur Бенд Налепници 10 Компјутери Симпатична Смешно Водоотпорен Налепници Decals за Деца,Тинејџери и Девојки,Уникатен Трајни Естетски Трендовски Налепница Совршен за,Л

Blur Бенд Налепници 10 Компјутери Симпатична Смешно Водоотпорен Налепници Decals за Деца,Тинејџери и Девојки,Уникатен

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

✔ Квалитет : Нашата налепници се направени со висок квалитет ПВЦ, заштита од сонце и водоотпорен функција.Тие се испечатени само со највисок квалитет за да се обезбеди траен производи, додека одржување на светлина-тежина и тенок дизајн.1.2 инчи x 3.6 инчи (3-8 CM) x 50 КОМПЈУТЕРИ. ✔ Користат за рамни површини : трудови, ѕидови, Лаптопи, Скејтборди, Багаж, Автомобили, Браници, Велосипеди, Велосипеди, Спална соба, Патување Случај, Велосипед, Мотоцикл, Аикидо. ✔ High-definition слики : Нашиот дизајни се печатени со користење на 3 D печатење технологија која овозможува да се создаде високо квалитетни и издржливи; Сликата е нула доказ, не-пилинг, и слики никогаш не згаснува. ✔ Најдобар подарок : Неверојатни Асортиман на Автомобил Налепница Decals, најдобриот подарок за вашите деца, пријатели, љубовници да DIY декорација.Добиете вашата Налепници, Чистење на површината, Налепница на on, потоа Користете ја вашата имагинација да се создаде работи СЕГА. ✔ 100% пари гаранција за враќање на, вашето задоволство е нашето ветување, и се враќа/размена се прават лесно.Клиентите задоволство е нашето мото.Материјал : налепници се направени со висок квалитет ПВЦ,нема остатоци и безбедност лепак.Покривката се материјали кои се направени со заштита од сонце и водоотпорен функција.Тие никогаш да не исчезнат и надвор.Quantity10 КОМПЈУТЕРИ : лаптоп налепници' пакет вклучува 10 различни парчиња, кои покажуваат во слики.Овие Blur Бенд Налепници се кул и убава Каде може налепници се применува?Сите рамни surfaces They се користат за декорација лап-топ компјутери, Скејтборди, Багаж, Автомобили, Ѕид, Телефон, Огледало, шише за Вода, Бела табла, Браници, Велосипеди, Трки, Патување Случај, Мотоцикл, Аикидо, Извонредна features Strong лепак : може да се sticked постојано и таму нема да има никакви остатоци.Отпорен на гребење филм, водоотпорен, snowproof, анти-сонцето и не е лесно да се биде faded Each налепница е вектор typesetting и High-definition печатени.На налепници се сјајни и шарени.Како да се користи?1.Размислуваме за тоа каде сакате да paste2.Чистење на површината на objects3.Откине дното paper4.Цврсто се држи на налепница на површината на објектот, оставајќи нема gaps5.Ако не е правилно вметнат,можете да ја раскинам и ставете го again6.Топол воздух може да се направи налепница stronger Are предмети јас добиваат исти како и оние прикажани во images?Да, тие are Are предмети јас добиваат исти како и оние прикажани во images?Да, тие се.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

100 Компјутери Ѕвезда Налепници Светат во Темно Пластични Ѕвезди Налепници Прозрачна Ѕид Decals Дома Ѕид Оркестарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

100 Компјутери Ѕвезда Налепници Светат во Темно Пластични Ѕвезди Налепници Прозрачна Ѕид Decals Дома Ѕид Оркестарот

Уникатен прозрачна ѕид налепници уметност декорација за спални соби, дневни соби, студии и така натаму.

DEN 335.76