• Неодамнешно
Ѕидот Налепници subshrubby Peony Цвет Ѕид Налепници Дома Декорација Дневна Соба Декорација Децата Соба Спална соба Декорација

Ѕидот Налепници subshrubby Peony Цвет Ѕид Налепници Дома Декорација Дневна Соба Декорација Децата Соба Спална

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Лесен за употреба, само лупам и стап.DIY објект.Лист димензии : 30cm x 90cm.Ве молиме имајте во предвид дека на сликата е прикажано е за илустративни цели и тоа не е вистински decal големина.Одличен Квалитет На Животната Средина Пријателски Винил Материјал Цвет Decals.Одличен Квалитет На Животната Средина Пријателски Винил Материјал Цвет Decals.Имајте на ѕид е сув и чист!!!Ве молиме да користите фен за да се загрее на decals пред пилинг ги исклучи од ѕидот.Карактеристики 1. OUFEI Сосема Нов Ѕид Налепници 2. Тоа може да се примени на било каква мазна , чиста и сува површина на ѕидовите, плочки, стакло, мебел, итн., НЕ се погодни за валкани или груба површина.Пренослив и креативни. 3. Нема пренос филмот е потребно, едноставно кора и се држи.настава 1. Се обезбеди површина е мазна, не се држи на груб или нерамна површина. 2. Изберете место сакате да ги применуваат, се исчисти пепел и маснотии, чувајте го сув и чист. 3. Стап во согласност со сликата, или DIY во вашата сопствена идеја. 4. Излупете исклучување на хартија и потоа се лепат на ѕидот, отворајќи од средината кон лево и десно.Answer : ___________________________ Note : 1. Сите предмети се гарантира сосема нов.За контрола на квалитет цели, ние се проверуваат сите објекти еден по еден, ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ни e-mail, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 2. Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

100 Компјутери Ѕвезда Налепници Светат во Темно Пластични Ѕвезди Налепници Прозрачна Ѕид Decals Дома Ѕид Оркестарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

100 Компјутери Ѕвезда Налепници Светат во Темно Пластични Ѕвезди Налепници Прозрачна Ѕид Decals Дома Ѕид Оркестарот

Уникатен прозрачна ѕид налепници уметност декорација за спални соби, дневни соби, студии и така натаму.�

DEN 335.76