• Неодамнешно
Голем Симпатична Слон Семејство со Срца Љубов Ѕид Decals Бебе бебе соба Ѕид Оркестарот Бебе Соба Ѕид Оркестарот Детска Соба Ѕид Налепници, (Голема 41W x19H, Сив)

Голем Симпатична Слон Семејство со Срца Љубов Ѕид Decals Бебе бебе соба Ѕид Оркестарот Бебе Соба Ѕид Оркестарот

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Референтна Големина на Ѕидот : 41" X 19" .Материјал : ПВЦ.Боја : PANTONE кул сива 8c.Красат Бебе и Деца, бебе соба, внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом, тоалет, канцеларија, ученичкиот дом или продавница.Креативната страна боја ефект, овие налепници со кул фонтови се како рака-насликани ефекти на ѕидот, која е исто така еден вид на ѕид уметност, која додава на различни начин на живот да ви соба.Излупете ги Отстрани во секунди без да се оштети вашата боја.Висок Квалитет -Создадена од највисок квалитет винил достапна и има докажано да трае нагоре од 5+ години на ѕидот.Симпатична слон семејство ѕид decal поставите; доаѓа со три слонови, срцата и љубов што може да се организира сепак би сакале; совршен ретро, модерен, или битник прилог на вашиот внатрешен простор, бебе бебе соба, детска соба, или деца playroom оркестарот.Вниманието : Сите decals се отстранува, но не се обновливи.Decal може да се примени за мазна, чиста и рамна површина, но не се погодни за нови површини се насликани и текстура ѕид.Пакување детали : се Вклучени : 2* Винил Ѕид Decal 1* Примена на Инструкциите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Планината бебе соба Оркестарот – Бебе Момче бебе соба Оркестарот – Деца Декор – Расадник Ѕид Оркестарот – Планински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Планината бебе соба Оркестарот – Бебе Момче бебе соба Оркестарот – Деца Декор – Расадник Ѕид Оркестарот – Планински

Само најдобро за вашето бебе : да се Создаде пријатна, топла атмосфера за вашиот нов додаток или импреси�

DEN 623.76