• Неодамнешно
Авантура Чека. Инспиративни Цитат Ѕид Decal. Кора и се Држи Ѕид Decals, Шарени Винил Букви со Стрелките на Ѕид Stickes, Авантура Цитат Патување Ѕид Decal, DIY Декорација

Авантура Чека. Инспиративни Цитат Ѕид Decal. Кора и се Држи Ѕид Decals, Шарени Винил Букви со Стрелките на Ѕид

Buyers rating:
DEN 111.12

Количина на стоки

【КОЛИЧЕСТВО Безопасни.Водоотпорен. 【ШЕМА】 : Авантура Чека ѕид decals, совршен за украсување момче или девојка спална соба, погледнете, исто така, одлично во расадник, playroom, кревет соба или во училница.Нашите неверојатна decals ќе се зајакне изгледаат и се чувствуваат не само за секоја соба во вашиот дом. 【ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ】 : DIY инспирација, не се потребни алатки, само на своите раце!Изберете мазна, чиста и сува површина.Кора на налепници од лист, еден по еден. 【АПЛИКАЦИЈА】 : Можат да бидат применети на дневната Соба, Троседот, ТВ на Ѕид, детската Соба, Спална соба, Студија, Влезот Ходникот, Плакарот Врати, Стакло Windows Врати, бебе соба соба, бебе девојки и момчиња соба и сл.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Планината бебе соба Оркестарот – Бебе Момче бебе соба Оркестарот – Деца Декор – Расадник Ѕид Оркестарот – Планински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Планината бебе соба Оркестарот – Бебе Момче бебе соба Оркестарот – Деца Декор – Расадник Ѕид Оркестарот – Планински

Само најдобро за вашето бебе : да се Создаде пријатна, топла атмосфера за вашиот нов додаток или импреси

DEN 623.76