• Неодамнешно
Светат во Темница Пеперутка Ѕид Decals Налепници-3D Оркестарот,Светла Multicolor Ѕид Налепници за Таванот -Спална соба Дневна Соба Ѕид Décor за Деца,Одлична Декорација за Мал?

Светат во Темница Пеперутка Ѕид Decals Налепници-3D Оркестарот,Светла Multicolor Ѕид Налепници за Таванот -Спална

Buyers rating:
DEN 158.16

Количина на стоки

✨【ВРЕДНОСТ утврдена】ќе добиете 4 пакет на светат во темница 3 D Пеперутка ѕид налепници на добра цена,Вкупно 38 Компјутери.Мулти бои и големини се исполнат различни потреби.Можете да се обидете повеќе креативност. ✨【МУЛТИ-КОРИСТЕТЕ】сјајот пеперутка налепници не само што може да се користи како деца играчки, но, исто така, убава детска соба декорација, ѕид налепници, Таванот и декорација на вашиот голема партија корист за свадба, годишнина роденден, итн. ✨【Тоа КАКО ДА го КОРИСТИТЕ】Само место блескав пеперутка налепници на било која површина, ги стави под извор на светлина(сончева светлина,led светло) апсорбира тоа за 15-30 минути, а Потоа, откако светлата излегувам, овој мулти-обоени пеперутка налепници за полнење свети светло зелена до 12 часа секоја ноќ, така гледачите може да ѕвезда-поглед додека да заспијам. ✨【Светне НАВЕЧЕР И да се ИСТРАЖУВААТ ДЕТЕ CREATIO】го Подобрува DIY вештини, Дизајн на различни облици како цртан лик,животни, цвеќиња, ѕвезда таванот украси и др.Или дури и ставете ја во тегла да се создаде една ноќ светлина.Креирај свој ноќното небо. ✨【БЕЗБЕДНИ И НЕ-ТОКСИЧНИ МАТЕРИЈАЛИ】 Направени од високо квалитетен материјал, повисока осветленост, без токсични материи, нема потреба да се грижите за безбедноста, совршен подарок за деца!. 3 D Светат во Темница Ѕвезди Налепници се неверојатно уникатна и магично.Главната суровина на сјајот ѕвезда налепница е светлечки прав, тоа е еден вид на photoluminescence поврзани со флуоресценција(Nonradiation) , Светлината има голема врска со интензитетот и времетраењето на светлината зрачење.На подолго време, посветла интензитетот и повеќе светли време.Нашата уметност и занаети за девојки и момчиња се направи совршена позадина за сите прилики, особено во текот на ноќта, кога тие магично сјај и искра.Карактеристики:Блескав Во Dark Long-Трајни Qualities Extra Силно Лепило Едноставно да се Применуваат или Remove Note:Тие полнење со светлина.Било светло ќе го направи : светлина, светлина од lightbulbs, ноќни ламби или дури и рефлектори!па ве молиме да се држиме со нив таму каде што е светлост или светлина, па и тие ќе бидат многу светла и убава во текот на ноќта!На повеќе светлина тие се соберат, посветла и повеќе тие ќе светат во темница.Секој пакет е рачно да се натовари, може да има грешки, грешката е во плус или минус 2 е нормално.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат