• Неодамнешно
Maydahui 2 Листови(48 Смета сладолед Ѕид Decal Крофни Ѕид Налепница 11 * 11inch Шарени Овошје Налепници Macaron Десерт Popsicle Decals за Градинка Детска Соба Фрижидер Декорација на Деца

Maydahui 2 Листови(48 Смета сладолед Ѕид Decal Крофни Ѕид Налепница 11 * 11inch Шарени Овошје Налепници Macaron

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Пакување од 2 Листови(48 Смета)Крофни и сладолед Ѕид Decal Винил Налепница;Налепница, Големина : 11*11inch(28*28cm)*2 Лист.Направени на Животната средина ПВЦ Материјал, Не-токсични и Мирис, се Безбедни за Употреба,Водоотпорен, Colorfastness, а Не До Искриват.DIY Налепница Вклучуваат : Јагода,Лубеница,Крофни,Popsicle,Цреша,Боровинки,Овошјето Киви,Ананас,Портокали,Лимон,Вар,Десерт,Можете Да ја Користите Вашата Имагинација и да се Создаде Пријатна Атмосфера со овие Убави Модели.Одлично за Врата,Ѕид ,Прозорец,Дневна Соба,Спална соба,Уметност Соба,Игра Соба,Детска Соба,сладолед Соба,сладолед Камион,бебе соба Соба,Кујна,Бебе Креветчето,Хотел,Троседот,Стол,Маса,Лесно се Применува на Било каква Мазна Површина.Лесно да се Следат Апликација Инструкции се Вклучени со Секоја Цел.Внимателно Отстранете ја Налепницата и се Примени Директно на Било каква Мазна, Сува, Рамна и Прашина Слободна Површина Површина Сакате.Материјал : ПВЦ.Боја : Како што е прикажано на сликата.Налепница, Големина : 11*11inch(28*28cm)*2 Лист.Стил : Шема. 2 Листови(48 Смета)Крофни и сладолед Ѕид Decal.Висок квалитет и сосема нов.Водоотпорен и се отстранува. 1.Чиста и сува површина сакате да се држиме. 2.Внимателно отстранете ја налепницата на моделот од хартија. 3.Се примени на било каква мазна површина сакате да аплицирате , како што е прикажано на сликата. 4.Притиснете тешко да се отстрани сите меурчиња и израмните.Оваа Decal е DIY Производи , Откако Ќе ги Прими Треба да се Држи со Себе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат